Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kisfiamnak mivel...

10 hós kisfiamnak mivel ízesíthetek? Eddig bébikaját evett, mert az én főztömet nem ette meg. Kaphat már pár falatot a mi kajánkból? Ha pörit csinálok, és rakok bele pirosaranyat, attól lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Fokhagymakrém, vegeta stb.??? Ezeket használom a mi kajcinkhoz. Baba is eheti? Vagy várjak vele 1 éves koráig?
2009. máj. 20. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom is 10 hós és Ő már mindenből kap amit mi eszünk. Semmi baja nem lesz ha nem főzől túl fűszeresen.
2009. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos az én kisfiam is és eszik kis pörköltet, húslevet(abba vegetea van). Fokhagyma krém helyett csak asima fokhagymát adtam neki. Baja nem lett soha:)
2009. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ma olvastam erről egy angol cikket, abban az volt, hogy a baj az évekkel később jelentkezik, ha túl korán kap valamit a baba, nem pedig azonnal, amikor megette az adott ételt.

Ez persze nem arra vonatkozik, ha mértékkel teszel pl. vegetát az ételbe, hanem arra, ha ugyanazt az esetleges erősen fűszerezett ételt kapja, amit a felnőttek. Szóval szerintem csak módjával.

2009. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fokhagymával,petrezselyemmel(frissen vagy fagyasztottan),kaporral-jobbak a természetes dolgok mint a vegeta
2009. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!