Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog valaki most repulni...

Fog valaki most repulni babaval? Mennyire erzi veszelyesnek a sertesinfluenzat?

Figyelt kérdés
Juniusba repulok haza,kulfoldon elek,itt elege el van mar terjedve.es felek,hogy a babam ne kapja el.foleg repteren,legveszelyessebb.picim 8hos,es eloszor fogjsk latni a szuleim.mar annyira orultem,es most ez.vegen lekellessz fujnom a jegyeket;{
2009. máj. 20. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi repülünk haza (Mo Németországból)jún 20.-án...

Honnan repülsz??

Ne aggódj nem lessz bajotok.Nekem a lányom 15 hónapos.

2009. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
en jappanbol.meg europaban nincs ugy elterjedve,de igy is nem tudod,nem e virus hordozo setal el melletted;{es foleg egy ilyen pici baba.hat remelem nem lessz baj.koszike a valaszt
2009. máj. 20. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor meggondolandó.Lehetséges,hogy meg is vizsgálnak benneteket a repteren mielött kiengednek....

Itt nálunk az volt.

2009. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismét én...

Hogy kerültél Japánba??

ha eddíg nem lett bajotok akkor valószínü hogy most sem lessz.Tegyél maszkot a szája elé és a tie´dre is...Biztos ami biztos..

2009. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Maszkot persze fel veszek,de a pici mindig lehuzza.probalgatom vele.ahol en lakok,ittmeg nincs elterjedve.a repter aggaszt,mert hat ott lehet mexikoi,amerikai.stb.ugytudom,hogy a leszalaskor vizsgalnak ki.
2009. máj. 20. 13:54
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.;)
2009. máj. 20. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi júniusban repülünk Dublinból haza. Ez is elég forgalmas reptér és itt is találtak már fertőzött embert. De én erre még nem igazán gondoltam. Reméljük nem lesz semmi gond.

Jó repülést nektek :)

2009. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nektek is jo repulest.koszike
2009. máj. 21. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!