Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos fiam nathas lett,...

11 honapos fiam nathas lett, hasznalok orrsprayt, lerakodhat neki, kene valami orrszivot is hasznalnom, ha igen akkor milyet ajanlotok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a csapra szerelhető jött be a gyerekeknél,nem olyan hangos mint a porszívós, de hatékony,mert a legmélyéről is felszakítja,még a sűrűt is.
2011. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFFért: Kedves első! Milyen az a csapra szerelhető? Írnál róla? Mert én kezdem unni a porszívósat:(
2011. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon beteg szegény. Az egész karácsonyt végig szenvedtük. Én a porszívós orrszívót használom, arianna márkájú. Hálás vagyok annak aki kitalálta! Hihetetlen menyiségű cuccot képes eltávolítani. Annyi, hogy mivel porszívóra csatlakoztatod, ez hangos. Viszont ami előnyös, hogy lerakod a gyereket az ágyra, (hogy írjam, hogy ne tűnjön szadistának...) le tudod "fogni", mert ugye nem igazán tetszik neki, hogy a zúgó izével baszkurálod az orrát, szóval lefogod és kiporszívózod. A csapra szerelhetőné ez nincs, ugye ott adott, viszed a gyereket a fürdőbe, ott tartod az öledbe, és úgy próbálod kiügyeskedni a dolgot, miközben persze ő mindenáron menekülne. Az az előnye, hogy valóban csendes. Én jobban szeretem a porszívósat.
2011. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13:34: Miért unod?
2011. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Ortutay csapra szerelhető orrszívó,gyógyszertárban kapható.Külső-és belsőmenetes csapokra egyaránt felszerelhető.

Nem nehéz a fürdőben orrot szívni,én így szoktam.Ölbe veszem a gyereket,amelyik kezemmel szívom az orrát,azt a kezét a hónom alá csapom hogy ne hadonásszon,a lábammal lefogom az ő lábát(mintha keresztbe tenném a lábam),a másik kezét a másik karommal fogom,miközben a gyereket magát a mellkasánál átfogom.Így még a szabad kezemmel az egyik orrlyukát be is tudom fogni,így hatékonyabb a vákuum a másik orrnál.Leírva bonyolult csak.Én nagyon szeretem.A nagyobbik gyerkőcöm megijed a porszívótól,mármint h az orrának is köze lesz hozzá,így szereztük be a csapost anno hajnalok hajnalán.De megérte,nagyon szeretem,sztem barátibb.

2011. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja,és külön jó,h nem kell mindig előcibálni a porszívót,hanem reggel rácsavarom a fürdőkád csapjára(napközben nem fürdünk,senkit nem zavar),és csak a csövet kell ráilleszteni.Pár pillanat csak.:)
2011. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Porszívós vagyok:-)

Igen, ezt így ahogy leírtad elsimerem:-) Ügyes vagy, én sehogy sem tudtam megoldani a csapos szívóval, pedig még csak 6 hónapos, de szó szerint kiugrik a kezemből. A porszívósnál, meg lefektetem és lefogom (szegény, majd kiszakad a szivem olyankor)

Sajnos valaki lenyúlta a csapos szívót, de lehet, hogy megérné vennem egy másikat, hátha azóta ügyesebb lettem:-)

2011. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szerezz be sürgősen valamilyet mert ha nem szívód akkor lerakódhat illetve átterjedhet a fülére és annak komolyabb következményei lesznek!meg hát gondolj bele neked is kellemetlen lenne ha nemtudnád kifújni és egész nap ott állna,pangana a váladék!A legjobb szerintem a porszívós(bár én ezt a csposat nem ismerem)és leggyorsabban sztem patikából tudsz beszerezni!

Off:eddig még nem volt náthás a fiad??nem volt még szívóra szükségetek??Én már terhesen megvettem ne akkor kelljen szaladgálni érte!!


Jobbulást a kisfiadnak!

2011. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak most jutottam ismét géphez, én vagyok, aki "unja" a porszívósat. Azért, mert egy társasházban lakunk,ahol bizony én nem vagyok rest éjjel többször is beindítani a porszívót, hogy a kislányom orrát kiporszívózzam, és bár nem érdekel ki mit mond, első a gyerek, csak én is szoktam átkopogni a szomszéd sráchoz, aki hangosan hallgatja éjjel a zenét, vagy épp ordítoznak. Tudom, hogy más dolog a kettő, de mégis mind a kettő "zajkeltés". Nekem lehet, neki nem? 20 évesen úgyse érti, mi ez.Ez az egyik, a másik pedig,hogy olyan brutálisnak tűnik...tudom, hogy jó, de mégis... Ezért informálódok most, hogy milyen megoldások lehetnek még. És a csapos az hogyan szív?Mert a csapból a víz kifelé folyik...hogyan vált át szívásra? Bocsi, hogy értetlenkedek, de tényleg nem hallottam még ilyenről.
2011. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit nekem is brutálnak tűnik a porszívós..pláne így a 6. napon...szegény úgy ordí mintha nyúznánk. Pont azt beszéltem a férjemmel, hogy szerencse az,h nem panelban lakunk, mert tuti feljelentenének, azt hihetnék, hogy öljük a fiút. A Te gyermeked nem ordít közben? Itt a csapos: Csapra szerelhető orrszívó


Itt a szívóhatást a vízcsapból kifolyó víz által keltett légáramlás biztosítja. Előnye hogy alaposan tudunk vele orrot tisztítani, szívóereje szabályozható a vízcsap megnyitásával. Üvegből készül, így vigyázni kell a használatakor.


Az olivás kialakítású orrszívó véget válasszuk, mert az kevésbé sérülékeny így a tiltakozó gyermek orrát sem sérthetjük meg vele. Nagyon könnyű tisztán tartani, a hangja nem zavarja a gyermeket. Hátránya a helyhez kötöttség és az, hogy nem igazán víztakarékos eszköz.

2011. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!