Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! TULLI webáruházból...

Anyukák! TULLI webáruházból aki már rendelt! Ezt, hogyan is kellene? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Szóval rendeltem a fiamnak, a TULLI webáruházból játékokat Karira. Minden tökéletesen ment stb..

Kaptam egy emailt, hogyha értékelem a játékokat a véleményemmel, akkor értékelésenként kapok pluszba, 50 plusz pontot, ami 50ft-ot ér. Na én szeretnék értékelni, de sehol nem találom, hogy hogyan kell. Odamegyek a játékokra amit rendeltem, és nem találok egy olyan opciót, hogy leadhassam az értékelésem. Valaki leírná nekem, hogy hol találom meg?

Köszike!


2011. dec. 27. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Én már rendeltem többször a Tulliról és ugy tudsz kapni pontokat ha ők már átirták a rendelésed,hogy kézbesitve.Utána kapsz emailt és csak ugy tudsz értékelni.Szerintem csak januárban lehet ,még én sem tudok.

2011. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz értékelni, hogy először bejelentkezel. Amint benn vagy már írhatod is az értékelést arról a termékről amelyikről akarod. Fel is hozza, hogy jelenleg X számú termékről írhatsz véleményt. A pontokat nem azonnal kapod meg, hanem azután, hogy ellenőrizték amit írtál. :))
2011. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!