Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan vezettétek be...

Mikor és hogyan vezettétek be a tejet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos.

1 éves korában gondoltam bevezetni a tejet.Hogy kezdjek hozzá?Mit adjak neki?Gondolok itt arra,hogy sokan a boltit,mások a tehén vagy kecsketejet részesítik előnyben.Még szopizik de tápszert is kap.Túrót,sajtot,natúr joghurtokat már eszik és semmi baja tőle.


2011. dec. 27. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
13-14 hónaposan adtam először tejet a lányomnak (bolti 2,8-as tejet), úgy hogy a főzeléket azzal készítettem el neki. Aztán a tápszeréhez kevertem hozzá, nem akartam egyből csak tejet adni neki, ezért egy kicsit kevertem, hogy szokja meg az ízét, és néztem a reakcióit. De szerencsére ízlett neki és nem is lett tőle baja. A tejszínes ételeket viszont nem bírja.
2011. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 éves volt a kislányom mikor elkezdtem adni neki a bolti tejet.2.8-ast adok neki,felforralva.Először csak reggel adtam neki rendes adagot,mikor láttam hogy nincs tőle baja akkor már este is azt kapott.Sokan írják hogy nem kell forralni,de engem nem érdekel.Már 21 hónapos de én forralom neki,az íze is más úgy.
2011. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Még annyit én sose kevertem tápszerrel.Egyszerre rendes tejet adtam neki.

2011. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én összekevertem, mert válogatós a lányom, és próbálkoztam tejitallal is, de nem akarta meginni, de a tápszert igen, ezért inkább a tejet is tápszerhez kevertem, és úgy megitta. De hát mások a gyerekek, neki így volt jó, másnak meg másképp.
2011. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!