Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébiőrt javasoltok?...

Milyen bébiőrt javasoltok? Kinek melyik márka/fajta vált be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Philips Avent SCD 510-es. Mindent hallasz és fény is jelzi ha a baba jelez. Hosszú a hatótávolsága, nagyon jó minden téren.

Brendonban most akciós is volt.

2011. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Mi is arra gondoltunk. És csak a ti babátokat fogja? Mert egyik barátnőmnek olyan volt(Sencor) ami a szomszéd gyerekeket befogta, de az övékét nem.
2011. dec. 28. 11:58
 3/15 anonim ***** válasza:
A bébiőr egy olyan dolog, amire érdemes egy kicsit többet áldozni, ha nem akarsz fölösleges bosszankodást. Nekem épp tegnap mesélte egy ismerősöm, hogy ők már nem használják, mert még a taxikat is befogja, meg persze a szomszéd babát is, pedig 8ezret adtak érte... Én, és egyik barátnőm pedig mondtuk neki, hogy nekünk semmi, de semmi problémánk nincs a sajátunkkal, pedig nálunk a házban rajtunk kívül még legalább 3 bébiőr van, barátnőméknél is van még rajtuk kívül. Mindkettőnknek Angelcare 301-esvan, ami nem a legújabb, és legdrágább típus, de maximálisan meg vagyunk vele elégedve. SOHA nem fogott be semmit a babánkon kívül, a hatótávolságban nem vagyok biztos, de talán 200-250m(neten nézz utána), téves riasztásunk sem volt, a babánál mutatja a hőmérsékletet, érzékenységét lehet állítani, több "állás"van rajta, épp azért, hogy ha van még valakinek bébiőrje a közelben, akkor több "frekvenciát" is kipróbálhatsz, nehogy befogja a szomszéd babáját is. Bébiőr+légzésfigyelő+pelustároló kuka tavaly 33000Ft-ba került. Azóta is használom a bébiőr részét!Csak ajánlani tudom!
2011. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Combi27 ***** válasza:
0%

bébiőr? mi a fenének?

Tessék szépen egy szobában aludni a gyerekkel.

2012. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy szobában alszunk. természetesen, de mivel a szobánk az emeleten van, a konyha meg a földszinten, így szeretném hallani, ha felsír a délutáni alvásából. Mert ugye sajnos nem őrizhetem az álmát, valakinek főzni is kell, meg háztartást ellátni. ÉS csak az az idő áll a rendelkezésemre, míg alszik.
2012. jan. 2. 15:35
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Mi az, hogy tessék szépen egyszobában aludni??? És később hogyan szoktatod hozzá a külön alváshoz??? Oké, nem ítélem el egyáltalán, ha valaki együtt alszik a babájával, de mi az, hogy "TESSÉK SZÉPEN..."??? Iszonyú tapasztalt szülő lehetsz, vagy egy 10 éves gyerek...Na mindegy.

14 hónapos a kislányom, születése óta különalszik, egyedül alszik el, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, van bébiőrünk. Nem bántam meg a majdnem 40ezret, a nyugalom többet ér, mint 40ezer Ft.

2.voltam

2012. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Philips AVENT Bébiőrző SCD 600 nekünk ilyenek vannak, iker babákhoz , soha semmi baj nem volt vele , pedig van a közelben egy jó pár baby :) nem fogtunk be semmit, sőt a két babiőr sem zavarja egymást! Nem volt téves riasztás, látom is a kicsiket , nekem nagyon megnyugtató, hogy van , szerintem egy percet sem tudnék nyugodtan aludni éjszaka és azért napközben is ugyanúgy megnyugvást nyújt !


Szerintem nagyon is jó dolog, mert hiába alszol a picivel egy szobában még egy ágyban is aludhatsz vele, nem biztos , hogy észre veszed ha baj van !!!:(

2012. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Combi27 ***** válasza:
1%

"Mi az, hogy tessék szépen egyszobában aludni??? És később hogyan szoktatod hozzá a külön alváshoz??? Oké, nem ítélem el egyáltalán, ha valaki együtt alszik a babájával, de mi az, hogy "TESSÉK SZÉPEN..."??? Iszonyú tapasztalt szülő lehetsz, vagy egy 10 éves gyerek...Na mindegy.

14 hónapos a kislányom, születése óta különalszik, egyedül alszik el, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, van bébiőrünk. Nem bántam meg a majdnem 40ezret, a nyugalom többet ér, mint 40ezer Ft.

2.voltam"


hát 36 évesen talán nem 10 éves gyerek vagyok, ja és nem is nő!

A gyerekünk kb 3-4 hónapos koráig aludt velünk, utána simán ment a másik szobában alvás.Azt meg megtanulhatná mindenki ha felsír nem kell azonnal rohanni mert az esetek 90%-ban vissza is alszik utána.Feleségem is ezt csinálta, de gyorsan leszoktattam róla.Ha meg tényleg felkel azt egy faluban még a házon kívül is hallod.

Nem fog belehalni hogy nincs ott az anyja a seggében, és könnyebben szokik majd a bölcsibe, vagy oviba is.A fiam ha reggel felébred utána szépen eljátszik az ágyában, nem ordít.(persze eleinte ordított)Ha kell neki az anyja akkor mondja hogy "mama"..oszt ennyi.Ja, és jelenleg 17 hónapos

2012. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Tessék szépen egy szobában aludni a gyerekkel"

:)))A végén meg kiderül, hogy 3-4 hónaposan már nem aludtak egy szobában. Most akkor mi van?

Akkor fog külön szobában aludni a gyerekem, ha lesz külön szobája...oké? Mert egyenlőre ebben a rohadt gazdasági helyzetben próbáljuk eladni a lakásunkat, és egy nagyobbat venni majd.Erről ennyit.

2012. jan. 3. 14:20
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a segítőknek a segítséget. A hétvégén megvettük a bébiőrt, Philips Avent SCD 510-est. Jól szuperál!
2012. jan. 3. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!