Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a "mindent a...

Krisztina27 kérdése:

Meddig tart a "mindent a szájába vesz korszak"?

Figyelt kérdés
Mikortól hagyja majd el? most 8,5hós.
2011. dec. 28. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyémek 13 hónaposak. Azt vettem észre hogy egy picivel kevesebbszer van a szájukba a játék, de azért még mindig ez a több.

Gondolom 2 éves korukra kinövik.


Esetleg más vélemény?:-)

2011. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 évesem már csak ételt vesz a szájába meg persze ha valamire azt hiszi, hogy étel :D

pl. minap gyurmából kaját csináltunk erre bekapta és gyorsan lenyelte :S fúúúj :D

de már tele a lakás apró vackokkal, azokat nem veszi a szájába :)

2011. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ém gyerkőcöm most 16 hónapos, már csak nagyon ritkán vesz a szájába ezt- azt (kivéve, ha valamelyik foga bújik, mert akkor a rágókákat rágcsálja, de szerintem ez így van rendben, ezt ő is érzi). Talán én is 1-2 hónapja vettem észre, hogy kevesebbszer vesz a szájába dolgokat.
2011. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11 hónapos lánykám még úgy próbál ki mindent, hgoy megkóstolja, de már most lehet látni egy kis javulást.

Eddig az ébren töltött idő 98%-ában volt valami a szájában, most már csak 90%. :)))

2011. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21 hónapos lányom megint ezt a korszakát éli. :(

Jön a foga, így bármi a kezébe akad, a szájába veszi.

Megint dugdosni kell a kis mütyüröket a lakásban.

Úgyhogy semmi jóval nem tudlak biztatni. :-D

2011. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!