Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire használható újszülött...

Mennyire használható újszülötteknél az itatópohár? Ha lesz tejcsim cumisüveg helyett inkább megpróbálnám a poharat, azt mondják így nem kényelmesedik el, cicizni fog továbbra is. Ha persze tápszerre kényszerülünk akkor jöhet az üveg. 36+3 hetes km

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen az itatópohár, de az ujszülött tökéletesen iszik kiskanálból és kis kávéspohárból vizet. Ha van tejed, tedd ezt, én is így tettem, gyönyörűen iszik a lányom, sosem volt cumisüveg a szájában.
2009. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha lesz tejed, az újszülött számára az első néhány hónapban nem is szükséges semmilyen más folyadék. Max pár korty víz, de azt ha cumisüvegből adod neki, attól nem fog elkényelmesedni, ő tudja, hogy az étkezések a cicivel vannak. az itatópohárnál nem tudom mire gondoltál, de arra mindenképpen figyelni kell, hogy az újszülöttnél nem folyhat gyorsan a folyadék,nehogy megijedjen tőle. az én fiam már 8 hós, még a mai napig megijed, ha hirtelen folyik a pohárból a folyadék a szájába. kiköpi és elkezd sírni.
2009. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
simán! mi 7 hósak vagyunk,nincs is cumisüvegünk. ha valami miatt kellett neki folyadék mindig kispohárból (régi típusú,kicsi üveg kávéspohár) vagy kanállal kapta. már pár hetesen imádta a kanalat az infacol miatt. ha van tejed felesleges a cumi,de a csőrös itatópohár is ráér még. vegyetek egy kifelé hajló peremű kávéspoharat,tökéletes lesz ;)
2009. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp próbáld meg!


Az én babám sokáig csak szopizott, se cumisüvegből, se pohárból, se semmiből nem fogadott el semmit. Mikor elkezdtük a hozzátáplálást, akkor kanálból és kicsi pálinkáspohárból ivott vizet és tökéletesen működött.


8 hósan sajnos leválasztotta magát és napi 600 ml tápszert már nem lehetett kanálból adni, pohárból meg nem fogadta el, így maradt a cumisüveg, de nagyon utálom :(


Szóval mindenképp próbáld meg, bár én inkább a kifelé hajló pálinkáspohárral próbálnám először!


Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked! :D

2009. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!