Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Beba Pro Ha...

Anita0802 kérdése:

Mi a különbség a Beba Pro Ha Start és a Beba Pro Ha 1 között?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
HA1-et azt hiszem 3-4hónapos korától szokták adni, az erősebb, több minden van benne vagy nagyobb mennyiségben mint a start. 2hónapos korától mondjuk mi HA1-et eszünk,mert orvos azt mondta, hogy neki már erősebb kellés mert nagyon félt minket az asztmától.
2011. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig az 1 perctől kezdve startunk volt.legutóbb mikor írattuk mondtam hogy 2 receptet írjon az ünnepek miatt.tegnap váltottuk ki a másodikat és most vettem észre hogy erre más van írva.nem lesz ettől baja?még csak holnap lesz 6 hetes
2011. dec. 29. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, ne félj! Annyiban másabb, hogy kicsit több benne a keményítő (a HA1-ben), jobban laktat, de nem számottevő. Az én kisfiam ette mindkettőt.
2011. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én múltkor megkérdeztem a gyógyszertárban, nekem azt mondták, hogy a Start-ot a kisebb súllyal született babáknak szokták felírni. Mi Beba Pro HA 1-et kaptunk először, aztán mikor keveset gyarapodott a fiam, Start-ot írt fel a doktornőnk. Gondolom a Start táplálóbb..

De nem lesz semmi baja tőle, nyugi!

2011. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!