Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan dolgot keresek a babámna...

Olyan dolgot keresek a babámnak alváshoz, amitől úgy érzi magát mintha az anyaméhben lenne. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Most az Adami hintában alszik egyfolytában a kiságyában nem marad meg. Valamilyen körülölelő szivacsot keresnék vagy valami ilyesmit:

[link]

A szoptatós párna nem vált be, nagyon belefúrja a fejét és félek, hogy megfullad.


2011. dec. 29. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
alvo maci mely szivhangot ad ki nagyon hasznos termék
2011. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

alvómacis dolgot a korházban is tettek a nagyon üvöltök mellé

(németország)


de nekem a védönö pelenkát ajánlott a úgy hogy az arcához ne érjen.

pl ha háton fekszik akkor összecsavarva felülröl a fejezeh, ha olalt alszik akkor hátulról egész a homlokig oda tenni.

2011. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy babának "tudnia kell", hogy már nem az anyaméhben van, hozzá kell szoknia, hogy máshol van. Megszületett, egy csomó minden megváltozott, meddig akarsz még "anyaméhet varázsolni "köré? Ne haragudj, nem akartalak megbántani.
2011. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
nekem is alvo maci segitett sokat illetve a pelenka a fejhez hozzátéve nagyon le tudta csititani a babát s ugy aludt töle mint a bunda
2011. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Amit linkeltél az pont nem erre való,hisz ettöl nem érezné magát úgy,mert az anyaméhben összegömbölyödve volt.


Én sem értem miért lenne jó neki.

2011. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert csak így képes elaludni. Ha beteszem a kiságyába, akármilyen mélyálomba van, felriad egyből és nem alszik vissza, csak sír, és nem hagyja abba. Az Adamo hintában pedig órákat tud nyugodtan aludni, mert körbe veszi a hinta. Tudnátok linket küldeni ilyen alvós maciról?
2011. dec. 29. 14:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor inkább ezt:

[link]

2011. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
polya is jo ott a pont:D De azt nem leeht hónapokig használni
2011. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Prince lionheart szundimaci.
2011. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

pólya.

http://www.youtube.com/watch?v=aivfKI6Vjdg

ha beszélsz angolul, érdemes végignézni.

2011. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!