Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltatjátok babátokat agyhárt...

Beoltatjátok babátokat agyhártyagyulladás ellen? Egész életre véd,2 alkalom, támogatott,2000Ft körüli az ára.

Figyelt kérdés

Ma ajánlotta fel a védőnő, még gondolkodom rajta, meg utánanézek, mert semmit nem tudok erről. Érdemes, nagyon ajánlott-e, vagy ...nem tudom...

Ti mit gondoltok?


2011. dec. 29. 15:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2011. dec. 29. 15:35
 2/12 anonim ***** válasza:
én badattam
2011. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, nem kérdés. A nagyot is beoltattam anno, a kicsit is be fogom.

Nekem volt agyhártyagyulladásom, nem kívánom senkinek. Ha valaki megkapja, kicsi az esély, hogy gyógyulás után ne maradnának maradványtünetek. Ha nem éltem volna át, akkor is beadattam volna.

2011. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beadattam! A tesóm akkor volt katona,amikor az agyhártyagyulladás járványa volt,és a laktanyában ragadtak karanténban. Elmondta miket látott...szóval egy oltás 2x 2000Ft-ért nem a világ! :)
2011. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, nem is a pénz a lényeg.
2011. dec. 29. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Vacilláltam rajta, aztán véletlenül elolvastam egy cikket, ami azonnal meggyőzött, hogy beadassam.

Egy kislányról szólt, akinek mind a 4 végtagját amputálni kellett meningococcus miatt ( [link]

2011. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beoltattuk, de mivel első baba és nem járt közösségbe, ezért csak az 1 éves státuszvizsgálaton kapta meg. Akkor már csak egy oltást kellett kapnia, nem kettőt.
2011. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Beadattuk!

3 és 5 hónapos korában kapta a lányom de nálunk adnak belőle harmadikat is majd 15 hósan!

2011. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is megkapta 13hónaposan,1oltást.
2011. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is beadattam a kislányomnak.A nem kötelezők közül ezt meg a prevenárt adattam be.Ezen nem is gondolkoztam hogy beadassam e.Tudok olyat akinek agyhártyagyulladással intenzíven volt a gyereke.
2011. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!