Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Volt már...

Kedves Anyukák! Volt már valaki úgy, hogy gyermeke nem igazán akarta elfogadni első alkalommal a tápszert?

Figyelt kérdés
Kislányom ma este kapott először tápszert (Beba Pro éjszakait) és nem nagyon jött be neki!!! Hozzáteszem, hogy eddig estére anyatejet kapott Sinlaccal és én arra tippelek, hogy annak édeskés íze után a tápszer már nem olyan fincsi. Mi a véleményetek? Mit tegyek?
2011. dec. 29. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem ette meg egyáltalán. Felnőtt tápszer nélkül, mert mindet kiköpte.
2011. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor mit adtál neki hat és fél hósan vacsira?
2011. dec. 29. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém sem ette meg. 6 hónaposan kiflit és tejet kapott.
2011. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan mondod???? Milyen tejet?
2011. dec. 29. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Tejpépet, sima Sinlacot, főzeléket.
2011. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

enyémnek mint utólag kiderült az üveggel volt a baja, lecseréltük mamra és "két pofára zabálta" magát tápszerrel! :) az első alkalommal repetázott, szerencsétlen csórikám már annyira éhes volt mire kibénáztuk magunkat apával :)

addig meg sinlacot evett, csak kanállal még ügyetlen volt... :) szégyeljük még mindig magunkat :D

2011. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségetek! Sajnos ma este sem voltunk szerencsésebbek. Lehet, hogy kipróbálunk más tápszert még, aztán ha az sem megy, akkor tejpép, vagy Sinlac.

Szerintetek a tápszerbe lehet keverni egy kis Sinlacot az íze miatt?

2011. dec. 30. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, simán keverhetsz bele Sinlacot.
2011. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan mondtam,és tehéntejet adtam neki. Nem vagyok híve a mai tiltásoknak. Én is kaptam tejet,és nekem sem lett semmi bajom,ahogy a lányomnak sem. Az allergia akkor alakul ki,ha későn kerül a szervezetbe allergén anyag. Ezt ma már Japánban és Ausztráliában kísérletekkel bebizonyították.
2011. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!