Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinőtte a hordozót a 4 hónapos...

Kinőtte a hordozót a 4 hónapos fiam, annyira szűk belül, vegyek másik hordit, de milyet? Vagy ülést inkább?

Figyelt kérdés
Nem is egy nagy baba de egyszerűen az a márka ami nekünk van (pedig nem volt olcsó) olyan szűk vállnál és fejnél hogy téli ruhában pedig nem öltöztetem eszkimónak) nem bírom beleszuszakolni, üvölt sír utálja. Akinek hasonló baja volt, mit tett, vett egy másik hordit? Első gyerekemnek tök jó széles hordija volt de sajnos azt eladtuk, mert nem terveztünk több babát.
2011. dec. 30. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki 0-18 kilóig ülést. Ezek jók nagyon. Dönthetők, és háttal beköthetők.
2011. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy gyerekülésbe nem szabad kabátba bekötni a gyereket, mert így nem tudod olyan szorosan bekötni ahogy kell. Vastag pulcsit adjál rá, sapka, sál meg egy vastag pléddel takard be, a kocsiban úgyis meleg van.

Milyen márkájú ülésetek van?

2011. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát egyszál vastag pulcsiban nem tudom hurcolászni benne a kocsiban se lesz egyből olyan meleg sőt...az én autóm nem valami hú de jó:)

Nincs olyan vastag overálban amúgy csak ilyen vékonyabban. Na de köszönöm a válaszokat, azt hiszem akkor 0-18 as ülés lesz, remélem az egy darabig kihúzza.

2011. dec. 30. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:

bocs, hogy megkérdezem, csak ilyenről még nem hallottam.

a hordozókban szokott lenni újszülött szűkítő, azt kivetted?

2011. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs benne, nem lehet kivenni belőle semmit.
2011. dec. 30. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Barátnőmék 4,5 hósan cserélték ki a hordozójukat, ők is 0-18 kilóst vettek. Kb 8 éves korig jó.

Amúgy kabátban miért ne lehetne bekötni a gyereket? Állítani kell a pánton és ennyi.

Én aszerint állítom, hogy milyen vastagon van öltöztetve a gyerek. Most múlt 9 hónapos, mi még csak most cseréljük le a hordozót.

2011. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

0-18kg-os tuti nem jó 8 éves korig!

2 évesem most nőtte ki, átlag 2-3 éves korig jó, mert magasságra növik ki, a fejük túlnő az ülés tetején, ezek alacsonyak. szóval hiába a súly, nyilván ettől hangzik jól

2011. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Bocsi, tényleg elírtam!!!!

3-4 éves korig jó a 18 kilós.

Viszont nekünk azt mondta az egyik eladó, hogy az sem jó, ami egészen 36 kilóig van, mert drága, és nem felel meg 0-36 kilóig minden korosztálynak.

2011. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt én is hallottam hogy nem érdemes spórolni így a kategórián szóval a 9-36os az túl nagy korosztályt próbál átfogni.
2011. dec. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!