Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát vegyek 1 éves...

Milyen ruhát vegyek 1 éves fiamnak keresztelőre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

mi kisöltönyt kaptunk a keresztszülőktől

szívdöglesztő volt:)

2009. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2009. máj. 21. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is nemsokára, 1 évesen lesz a keresztelője. Én veszek neki valami szép fehér felsőt (amit máskor is tud hordani) és az egyik (nem agyonhasznált) nadrágját adom rá. Én feleslegesnek tartom az öltönyt erre az egy alkalomra, úgyis kinövi (és pénzünk se lenne rá).
2009. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk most nagyon aktuális a kérdés,kisfiunkat is a hétvégén kereszteltetjük.

Én a csinosabb típusú ruhára szavaztam,semmiképpen sem szerettem volna "öltönyt",az még kicsit groteszk egy ilyen pici babánál.( ő 4,5 hónapos )

Amellett fúú,micsoda árak vannak....

Hopp,kicsit elkanyarodtam.Szóval szerintem olyan ruhát válassz,amit utána is tud használni a kicsi,mert mint említettem ( és gondolom Te is tudod ) baromi drága ahhoz képest,hogy egy alkalomra szóljon.

Mi egy kantáros világos színű nacit vettünk,ingpólóval.

2009. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van az árral kapcsolatban, talán marad a húsvéti cucc: világos gatyó, csíkos kis inggel.
2009. máj. 21. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

az első vagyok:

mi nagyobb öltönyt kaptunk és felhajtva volt jó, így azért nem egy alkalmas lett- azóta voltunk benne ballagáson,húsvétkor locsolkodni, minden vasárnap templomban, és ingyen volt- ezért az árát nem tudom

és nem értek egyet azzal aki szerint groteszk.

szerintem vagány-meg olyan jól mutat apa és fia együtt öltönyben:)

2009. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OFF,utolsó és egyben első válaszadónak:

Ne haragudj,nem akartam semmi negatívat mondani az öltönnyel kapcsolatban,csak a saját babámon láttam volna furcsának,mert ő még 4,5 hónaposan picike hozzá.

Tényleg nem akartam semmi rosszat,még egyszer bocsi!

2009. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!