Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam a babámat?

Elrontottam a babámat?

Figyelt kérdés

Kicsi korában direkt úgy szoktattuk,hogy alásnál nem volt síri csend,ment a tv,rádió,nem suttogtunk stb.


4 hónapos korában egyszerűen nem tudott aludni,ha valami zaj volt mellette(tv), így saját szobát kapott,és az éjszakai ébredések is abba maradtak.


Mit rontottam el??? Lassan 14 hónapos lesz,de ma is úgy alszik el,hogy csend van körülötte, ha már jó mélyen alszik,akkor nem zavaraj,ha pl a melette lévő helyiségben zörgök.


Aug-ban érkezik a kistesó,minden egyes sírásra fel fog ébredni???


2011. dec. 30. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, lehet, de majd visszaalszik. Ez másnál is így van.
2011. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmit nem rontottál el.


a szived, tüdöd, gyomrod olyan hangokat hallat ami megegyezik agy fünyíró zajkibocsájtásának mennyiségével. vagy is egy fünyító mellett is képes aludni a gyerek.


aztán ez ahogy a tudata nyilik egyre jobban zavarja.


nem fog felébredni, lehet elöször igen de aztán nem. babakocsiban szokott aludni? nálunk pl otthon csendnek kell lenni, de babakocsiban legforgalmas úton is alszik.

2011. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, babakocsiban már nem alszik el,de autóban simán pedig beszélgetünk és a zene is szól.
2011. dec. 30. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


enyém 3 hónapos eddig nekünk sem volt baj, de most már ő is csak csendben tud elaludni, ami elég nehéz egy állandóan "tomboló" 5 éves nagytesó mellett. Szerintem, ha már elaludt és utána nem kel fel minden egyes kicsi zajra, akkor nincs baj, nem rontottál el semmit

2011. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem rontottál el! Persze, az elején fel fog majd ébredni, de majd megszokja. Az elején biztos nehéz lesz, de majd kialakul.
2011. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!