Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes anyukák valaki...

Anyatejes anyukák valaki segítsen! Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 hetes lába bevan gipszelve, mert befelé forduló lába van. Nem is ez a gond, jövőhéten teszik fel neki az utolsó gipszet és mondták a kórházban, hogy vigyek cumisüvegben tejet. Nos eddig még nem ivott üvegből, csak szoptattam. Hogyan oldjam ezt meg? Elfogja fogadni a cumisüveget? Ti szoktatok adni a babátoknak cumisüvegből pl teát, vagy vizet?
2011. dec. 30. 14:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban semmilyen módon nem tudsz majd szoptatni?

Ha nem, akkor próbáld ki még otthon, most, hogy mit szól a cumisüveghez a babád, hogy ne ott a kórházban érjen meglepetés.

S ha más nem vigyél kispoharat, kanalat, valamilyen adagolót (mint pl. injekciós fecskendő), hogy be tudd adni neki a tejecskét, ha tiltakozna a cumisüveg ellen.

Kislányomnak 2 hónaposan adtam először cumisüvegben egy picike teát hasfájás miatt, de nagyon nem akarta elfogadni.

2011. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, próbáld ki. ha nem megy, utána kell gondolkodni. de ha azt mondod a kórházban, hogy nem hoztál, mert nem issza meg, tuti van valami megoldás, hogy megszoptasd.
2011. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem, nincs más megoldás, mert eddig szoptatás közben csinálták a gipszelést. Most nem lehetek bent, és nem etethetem. Ezért kell vinnem tejet, és valaki helyettem fogja etetni cumisüvegből. Mert most megszurják a lábát. Megpróbálok akkor neki adni itthon a napokban, hogy ott majd elfogadja.
2011. dec. 30. 15:06
 4/34 A kérdező kommentje:

De remélem nem fog sokáig tartani, hogyha nem fogadná el akkor majd eszik valahogy csak megnyugtatják.

Köszi,hogy írtatok.

2011. dec. 30. 15:08
 5/34 A kérdező kommentje:

De remélem nem fog sokáig tartani, hogyha nem fogadná el akkor majd valahogy csak megnyugtatják.

Eddig mindig ordított, sőt olyan is volt,hogy annyira ordított,hogy nem kapott levegőt. Nagyon aggódom.

2011. dec. 30. 15:09
 6/34 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem lehetsz benn vele?

Én úgy tudom, ha még szopik, már pedig 5 hetes tuti,akkor kötelesek neked megengedni,hogy bent legyél vele!!!!


Ragazkodj hozzá,ne engedd,hogy lerázzanak!

2011. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz már előtte is lefejt tejet adni neki cumisüvegből. Én aventes cumisüveget használtam 1 lyukú cumirésszel, mert nekem meg a szoptatás elején volt annyira fájdalmas a szoptatás, hogy két hétig fejtem a tejet, és úgy adtuk neki. Gond nélkül ráállt, majd visszaállt, nem volt probléma.
2011. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nem küldhetnek ki, én is így tudom. De ragaszkodnod kell a jogaidhoz, másként leráznak. Ha kell, menj másik intézménybe, a gyerek az első!
2011. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

JOgok. na ja.....

Szó nélkül elviszik a gyereket, a szülő nem mehet be. egy csomó ilyen hely van.

Lásd Amerikai úti Idegsebészet.

Hiába a 10 napos műtét, EGYÁLTALÁN NEM LEHET a babájával a szülő. Napi 2x fél óra a látogatás.

Ez a házirend. Ez felülírja azt a nevezetes törvényt.


Jobbulást a kislányodnak!!!!!!

2011. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Azért nem engednek be, mert megszúrják? Hát azért ezt ne hagyd, mert nálad jobban senki nem tudja megnyugtatni.

Ennyi erővel az oltásokról vagy a vérvételről is kiküldhetnék az anyukát.

2011. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!