Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom januárban lesz 5...

Kislányom januárban lesz 5 hónapos és nem menstruálok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Kezdettől fogva kap tápszert meg még valamennyi tejem van. Semmi előjelét nem érzem.

Tudom,hogy valameddig normális, meg nem is igazán vágyom rá, de aggaszt, ha már kellene.

Ez csak onnan jutott eszembe, hogy az egyik kérdésnél abnormálisnak vélték a válaszadók.

Köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 31. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem menstruáltam a két gyerek születése között. 23 hónap van köztük, tehát a lányom 14 hónapos volt mikor menstruáltam volna. Viszont én szoptattam sokáig. De szerintem az 5 hónap még simán belefér.
2011. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt a fiam, amikor először megjött.
2011. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4.hóig tudtam szoptatni és csak 10hónaposan jött meg..2.babnl 2 hó szoptatás volt csak sajnos..és ott 8-9hósan jött meg.Úgyhogy igen normális!Annó én is feltettem ezt a kérdést és nekem is ezek a megnyugtató válaszok jöttek..:-))
2012. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Disi ***** válasza:
Nekem van egy pici tejem és fogamzásgátlót is szedek és még nekem sem jött meg, most 6 hós a babám. A tejtesó anyukájának viszont megjött, 3 héttel idősebb a baba és csak anyatejes ( ö mondjuk nem szed bogyót). Én azt olvastam, hogy ez egyénfüggő, úgyhogy szerintem emiatt ne aggódj, örülj neki míg így van :)))
2012. jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél 8 másodiknál 6 hónap után jött meg. Semmi bajom. Ez normális ilyenkor.
2012. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9 hónapos a Fiam, rengeteget szopik még és nem is menstruálok. Ez tényleg mindenkinél változó, ne izgulj!
2012. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 év simán belefér.
2012. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint azért is "aggaszt", mert az idén szeretnénk belefogni a második gyermekbe, és tartok attól, hogy ezáltal semmi esély nincs, hogy megfoganjon. Nem szedek fogamzásgátlót.
2012. jan. 1. 14:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt 6.

Mi is rajta vagyunk a Kistesó témán, de addig, amíg meg nem jön, csak a szerencsén múlik, mert ugye, nem tudhatjuk ...Én meg emiatt nem fogom elválasztani a Babámat, legfeljebb kicsit várunk még a Másodikra.

2012. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött még meg, az én kicsim 6 hós és ő is anyatejes-tápszeres. Mondjuk, szedek fogamzásgátlót... Viszont szerintem teljesen rendben van, hogy még nem jött meg, mindenki más, ne aggódj.
2012. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!