Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy cumit meddig használtok,...

Egy cumit meddig használtok, milyen időközönként cserélitek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Álltalában havonta, de nem szoktam kidobni a régit és néha előkerülnek.
2009. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi Chicco-t használunk ami elég drága ahhoz, hogy havonta cseréljük. Én 3 havonta veszek újat.
2009. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez sok mindentől függ. Ha van a babádnak foga és rágicsálja megsérül,ha elreped vagy deformálódik akkor azonnal vagy 1-2 nap múlva legkésőbb csere.

De általában havonta 1 cumi nálunk(NUK a nyerő :))

Ja és ha csak keveset csócsálja csak nyugtatásnak vagy alváshoz akkor tovább is bírná de én veszek neki másikat a higénia miatt is jobb.

11 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
avent és mam cumikat használunk és 3 havonta cseréljük, bár egyszerre van neki 4-5 is S
2009. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Chiccot használok,és a nappal használatosakat havonta cserélem(3 van forgalomban egyszerre)a délutáni(2 darab) illetve éjszakai(2 darab)alváshoz használatosakat 2-3 havonta(amikor nem használja cumitartóban "pihennek"az ágyában).
2009. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. máj. 22. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak sokáig a patikai latex "cseresznye" volt a kedvence, a szilikonból készülteteket nem kajálta.

Azt, mikor kiharapta, szanáltuk.

Ill. eltettem emlékbe, aztán a többi sérültet is, és jöttek az újak. Volt mindenféle márka, MAM, NUK jellemzően. Több el is veszett, ill. a bölcsiben 'lenyúlták' - ugyanolyan volt, és a gondozónéni többet is másik kisfiú anyukájának adott.

(Ő meg nem adta vissza, mikor otthon megtalálták a sajátjukat (MAM)...)

Külföldön éltünk, mikor leszokott róla, és akkor az összes (el)használtat, kiharapottat kiaggattuk egy 'cumifára', a jókat kifertőtlenítve megtartottuk a kistesónak (aki végül nem cumizott).

2018. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!