Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek a baba feje alá a...

Mit tesztek a baba feje alá a kiságyban? Mert a textil pelenka folyton összegyűrődik!

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A két végét gyűrd be a rácshoz
2012. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
textilpelenkát testek félbehajtva és a kát oldalát behajtom a matrac és rács közé, és még fent is behajtom. Szóval 3 oldala van rögzitva. A pelenka 70*70-es a matrac pedig 60-as
2012. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy széles az ágy, és csak egyik oldalt tudom begyűrni. De amúgy minden irányból gyűri, fentről lefelé, maga alá gyűri, alulról alátúr, oldalról meg a szájához tömi.
2012. jan. 2. 09:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos kora óta nem teszek pelust a feje alá, mert összegyűrte akármit is csináltam. Szerencsére nem bukik éjszaka, így a matracnak nem lesz baja.
2012. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy akkora párna huzatot amit nem tud összegyűrni,persze mindkét oldala a matrac széléhez van beigazitva.
2012. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kerria ***** válasza:
A második hozzászólóval megegyezik, ahogy mi is csináljuk, de nagyobb ágy esetén, veszel egy pamut lepedőt, felvágod megfelelő darabokra (így tudsz cserélni is a későbbiekben) és így be tudod Te is hajtani a matrac alá
2012. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem teszek semmi a feje alá, nem bukik éjszaka sem.
2012. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kisfiam sajnos bukik, és nagyon össze is tudja nyálazni!
2012. jan. 2. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
És ha törölközőt raknál oda neki vagy konyharuhát?
2012. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én csak az ágy végénél tettem a matrac alá, a szélei nekem se értek a matrac alá. és úgy h jól leérjen a mellkasáig, így nem birja gyűrni.
2012. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!