Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lesz tiszta a textil...

Hogy lesz tiszta a textil pelenka?

Figyelt kérdés

A pelenkázóra szoktam teríteni, és néha kakis lesz. Beáztatom hideg vízbe, utána clorox, de benne marad a sárga folt.

A babám 1 hónapos és csak anyatejet kap.


2010. aug. 13. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami nekem is a pelenkázon volt az sajnos foltos lett és nem jött ki belőle sehogysem.

2010. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben rögtön kimosom. Igaz akkor kevés cuccal megy a mosogép.de megéri minthogy foltos maradjon. Én a ruhákkal vagyok bajban ha kikakilja... hogy mit csináljak vele.
2010. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én be szoktam Vanish-ezni, ez kihozza.
2010. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi eldobhatót használunk a pelenkázón. DM-ben 1.000 Ft a 10 db-os. Egész évre elég. Kívül műanyagbevonatú, nem enged át semmit, belül meg olyan vattaszerű, mint a vatelin anyag. Én nagyon szeretem. Orvoshoz, tanácsadásra is azt visszük. Ha meg véletlenül kakis lesz, hát ugrott 100 Ft. Szerintem a mosás többe kerül és tovább tart. Próbáld ki! (A márkája babylove)
2010. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dm-es Foltsós áztatás 1-2 napig,ill tűző napon szárítani,hihetetlenül fehérít.
2010. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A tűző nap nagyon jó, remekül kiszedi a foltokat. Ezen kívül még ajánlották nekem a szódabikarbónát, most fogom kipróbálni, mert az én pelenkáim meg kajafoltosak.
2010. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálam a tuti recept, fehérítő+ecet, ha nagyon foltos pici domestost is rakok bele. 1 napig áztatom, utána mosom és mehet a tűző napra, tényleg nagyon szép fehérek még mindig, pedig már 20 hónapja használjuk, ráadásul a fiam azzal alszik, húzza-vonja őket, viszi a kertbe mindenhova.
2010. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze szedem az összeset, vödröt félig engedem vízzel, 2dl fekete flakonos hipo, ebben ázik éjjel, másnap megy a mosógépbe öblítő programra, majd egy rendes mosás mosoporral öblítővel, mindd tiszta fehér foltmentesek
2010. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bedörzsölöm lehető leghamarabb mosószappannal, ázni hagyom és kimosom a mosógépben 60 fokon. ha nincs annyi amivel elindítsam, akkor egy spar-os narancsos vödörben gyűlnek. ha mondjuk épp előző nap mostam ki őket, akkor kiöblítem, kiteszem a kötélre száradni, majd bedobom a szennyesbe és ha összejön a mennyiség, kimosom géppel újra.
2010. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg dreft-tel mostam, simán kijött 90 fokon a kakifolt. Most a férjem valami tescosat vett, na az nem szedte ki... megint áttértünk a dreft-re.
2010. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!