Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álometetésnél akkor is megeszi...

Álometetésnél akkor is megeszi a baba a tápszert ha nem éhes? Honnan lehet észrevenni, hogy esetleg már kibírná az éjszakát nélküle?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem koraszülött, akkor 5 hónaposan nyugodtan le lehet szoktatni róla. Én ezt tettem, makkegészséges a kislányom.
2012. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem válaszolok de engem is érdekelne hogy hogyan szoktattad le a kislányodat az éjjeli kelésről.Mi 4 hónaposak vagyunk lassan de este 11 kor eszik utána 2-3 óra között és utána 6-7 óra között de ez után még kb 1 órát vissza alszik.Kíváncsi vagyok.....
2012. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hetes,4 óránként eszik 160 ml-t,este 10-kor eszik utoljára és reggel 8-ig alszik.Eleinte 3 óránként evett és éjjel 2-szer kelt fel enni.Én úgy csináltam,hogy nappal szép lassan minden etetésnél húztam az időt,mindig egy kicsit tovább,így egyre több idő telt el két etetés között,míg a 3 órából lett 4 óránkénti etetés (persze az adagját is ennek megfelelően emeltem fokozatosan,kicsinként).Ezzel a módszerrel szépen elhagyta először az első éjjeli etetést,utána a másodikat is.Így ugyanúgy megvan a napi szükséges adagja,szépen ráállt a 4 óránkénti evésre,és átalussza az éjszakát.Nyugodt baba,szerencsére nem hasfájós,nem bukós és pár napja mérte a védőnő,4 kg most és 3030 g-mal született.
2012. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!