Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést ajánlotok?...

Milyen autósülést ajánlotok? Milyent érdemes venni? Babátok mennyi idős korától használjátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy hordozónk meg egy 0-18kgig használható autósülésünk. Amíg nem tud ülni, addig a hordozót preferálom, mert azt csak átteszem a bevásárlókocsira és kész. :)
2012. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyelőre én is így vagyok.Szeretem, hogy a hordozót a babakocsira is egy kattintással rá tudom tenni. De kezdek informálódni ülés ügyben, mert olyan gyorsan nőnek és hipp-hopp ott leszünk, hogy kinőtte...
2012. jan. 2. 18:24
 3/8 A kérdező kommentje:
És milyen típusú az ülésetek?
2012. jan. 2. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóim kinőtt ülése. Menetiránnynak háttal is beköthető, meg azt hiszem dönthető is. Meggy a máekája, már vagy 6 éves azt hiszem, de stabil egy darab. 2-3 hónap múlva remélem már használhatjuk. Mondjuk a hordozó kinövésétől azért még messze van.
2012. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Maxi Cosi Priori van, meg vagyunk vele elégedve. Kb 11 hónapos korában váltottunk a hordozóról. Nekem azt mondták, hogy amíg még jó neki, addig inkább a hordozót használjam, mert az biztonságosabb.
2012. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maxi Cosi Tobi, nagyon szeretjük, kislányom max 10 perc után elalszik benne... :)

11 hónapos volt amikor váltottunk.

2012. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

5 hósak vagyunk,de kénytelenek voltunk beszerezni egy 9-18-as gyerekülést, ez mindkét irányból beköthető, dönthető, stb...

Sajnos elég hamar kinőttük a hordozót, 4 és fél hónaposan, igy kénytelenek voltunk váltani, mert már sajnáltam begyömöszölni nagy orditások közepette...

2012. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

BeSafe Izi Comfort X3. 9-18 kg.

1 éves volt, mikor vettük. Akkor érte el a 9 kg-ot.

2012. jan. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!