Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig használjátok...

Mennyi ideig használjátok naponta a párásítót a gyerek szobájában? Csak éjszaka vagy nappal is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
napközben csak ha beteg.este nyolckor alszik el,előtte bekapcsolom,és beállítom,hogy éjfél-1 körül kikapcsoljon.ha beteg,akkor teszek bele salvus vizet,és hajnalig,reggelig megy.csak utálom a fehér port takarítani utána
2011. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ritkán használom, csak ha erősen meg van fázva. Este lefekvés előtt -től úgy 2-3 órán át használom ilyenkor.
2011. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem beteg akkor egy alapos szellőztetés után 2-3 órát megy este.

Ha beteg, köhög vagy csak rekedt, akkor ugyanakkor kapcsolom be, de egész éjjel megy alacsonyabb intenzitással. Ma délután 5-kor kapcsoltam be, holnap reggelig megy.

2011. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kruppos és ha este "ugat" akkor bekapcsolom neki és megy egész éjjel. Nappalra nem szokott kelleni, mert csak az esti órákban jön elő, főként fekvő helyzetben.
2011. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy az én kisfiamnak már többször volt kruppos rohama, ezért megy ilyen sokat.
2011. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon fontos párásításnál mérni a levegő páratartalmát, vagy szerencsés esetben automatikusan benne van a párásítóban a mérő, automata be- és kikapcsolással. Mert ha túlpárásítunk, szinte ugyan akkora gondot okozhatunk, mint a száraz levegővel...Az ultrahangos párásítóknak az az előnye, hogy valóban nagyon jó hideg a párája, és a Boneco párásítókkal lehet Salvus vizes inhalálást alkalmazni! Ez nem jó úgy, mint ahogy az előző válaszoló írta, mert nagyon erősen oldja a hurutot, nagyon köhögtethet és a nagyon magas sótartalma, hosszútávon az egész éjszakás működések alatt, kikezdheti a párásító készüléket. Ismertető videó: [link]
2011. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!