Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bolti befőttes gyümölcsök,...

A bolti befőttes gyümölcsök, zöldségek egészségesek szerintetek? Az összetevőknél nem szerepel tartósítószer. Akkor vajon tényleg nincs benne?

Figyelt kérdés
15 hós fiam nagyon szereti pl. az ilyen üveges borsóból készült főzeléket.A frissből vagy mirelitből készültet nem eszi meg.A nyers gyümölcsöt sem hajlandó megenni,ezért gondoltam,hogy vehetnék kompótot,bébiételes gyümi helyett,mert az egy vagyonba kerül.Mi a véleményetek?
2012. jan. 3. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
minek bele tartósítószer mikor egy nagy adag cukorszirupban úszik? adhatsz neki nyugodtan de a cukortartalom miatt én még jó indulattal se mondanám a kompótokra, hogy egészségesek ;)
2012. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Mi a helyzet az ilyen zöldségekkel?
2012. jan. 3. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen problémám nincs, mert szerencsére megeszi a lányom a friss vagy mirelit zöldségből készült ételt is.

De ha nem enné, akkor bátran adnám az üveges zöldséget!


A gyümölccsel sajnos már nem ilyen egyszerű. Amikor lejárt az őszibarack szezonja, bepróbálkoztam nála a konzervvel. Nem kért belőle! (a cukor miatt nem bántam, de a kakigondok miatt jó lett volna)

Szerintem heti 1-2 alkalom belefér, adhatsz neki, nem pici baba már.

2012. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!