Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van valakinek tapasztalata...

Ha van valakinek tapasztalata a BO-GI PELL Pelenka Mini-ről. Most még csak nézelődök, hogy hol érdemes olcsó, de jó pelenkát venni? Természetesen más jó tapasztalatokat is elfogadok.

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok.

Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 3. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, akkor terhesen vettem egy 12 darabos mintacsomagot. És azt vittem be a kórházba. Mikor levittem a csecsemősöknek, azok kiröhögtek, hogy baromi nagy a gyerekeimre (ikrek) és más gyerekre is. Pedig a legkisebbet vettem. Aztán hozattam be pamperst, a legkisebbet, az már jó lett. Kisebb is volt, mint ez a másik.

Ha olcsóbbat akarsz, próbáld majd ki a dm-es pelust, állítólag jó. A következő már nekünk is az lesz, hogy kicsit spóroljunk.

2012. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én használtam a gyerekre,de nem vált be.
2012. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legrosszabb pelust nézted ki!!!!Ha az ár is számít akkor DM-es babylove pelenka szerintem nagyon jó.Az ára is és a minősége is(Pampers gyártja). A Newborn csomag 1200 forint és 28 darab van benne.A következő méretben már majdnem a duplája van és 1500 forint.
2012. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor a Baby Love-ot fogom venni. Szép napot Nektek!

Egy 25 hetes kismama

2012. jan. 4. 06:20
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

tényleg a legvacakabb pelust nézted ki..:)a méretezése sem jó és a minőség is igen silány....Én pampers párti vagyok az vállt be eddig,most kaptam rokontól lidl saját márkás pelust,és nagyon bevált az is!áttérek rá szerintem én is db-ja 34 ft ra jön ki ami igen jó ár...én ajánlom próbáld ki!a dm-s pelust én azért nem mondom mert tényleg nem rossz viszont pár forinttal olcsóbb csak mint a pampers sőt jártam már úgy,hogy drágámra jött ki darabja!


itt egy jó link ahol tájékozódhatsz pelus ügyben: [link]

2012. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a pelenkatesztes oldal!!! Nagyon szépen köszönöm!
2012. jan. 4. 20:56
 7/7 anonim válasza:
Innen igényelhetsz ingyenes pelenka termékmintát, így saját magad tapasztalhatod meg milyen is a BO-GI Pell pelenka. Létezik másod és harmadosztályú kiszerelés, valószínű ezzel volt probléma. Próbáld ki és ne hallgass másra! www.pelenkawebshop.hu
2012. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!