Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Palacsintát szeretnék sütni...

TKI Ibolya kérdése:

Palacsintát szeretnék sütni mivel helyettesítsem a tejet hogy a 10 hónapos babám is tudjon enni belőle?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ásványvíz.
2012. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bár nem a kérdésre válaszolok, de a palacsintában tojás is van. Elvileg 1 éves korig tojásfehérjét sem ajánlott enni a babának. Majd ezt se felejtsd el!


Ennek ellenére nekem is evett már a kisebbik lányom pár falat palacsintát 11 hónaposan...

2012. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

egy tojássárgája viz és liszt ! megkostolhatja a baba nem kell egy egész tojás kihagyható

/szakács a szakmám/

2012. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
vagy ha mindenképp tejesen akarod, akkor rizstej.
2012. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi alapjáraton buborékos vízzel csináljuk a palacsintát, jó könnyű lesz tőle. Szerintem annyi tojássárgájától, ami egy - egy palacsintára jut, nem lesz baja, hacsak nem allergiás rá.
2012. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is sütöttem 8 hónaposan a babámnak. Tej kimaradt, vízzel kevertem ki, és nem egész tojás, hanem sárgája. Pontosan úgy, ahogy előttem is írták. Én házilag kevert meggyes túrókrémet tettem bele. Nagyon ízlett a lányomnak.
2012. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kifogom próbálni vízzel és remélem a nagyoknak is ízleni fog!
2012. jan. 3. 21:12
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó leírnád nekem a házi meggyes túró krémet?!
2012. jan. 4. 08:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy szoktam, hogy magunknak is csinálok, joghurt helyet. Így az adag elég nagy:

egy Milkland natúr krémtúró (talán 250 gramm?), hozzá 2 marék fagyasztott meggy, meg 1-2 banán. A banántól édes lesz, így nem kell cukrozni. A krémtúró egy részét összeturmixolom a meggyel és a banánnal, aztán hozzákeverem a túró másik feléhez. Azért nem az egészet turmixolom, mert akkor nagyon híg lett.

2012. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi ez istenien hangzik tuti megcsinálom!
2012. jan. 4. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!