Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szerezhetnék be jó...

Hogyan szerezhetnék be jó hosszú-akár ami körbeéri teljesen a kiságyat-rácsvédőt? Vagy varrassak? Ahhoz miket szerezzek be?

Figyelt kérdés

9hós a lányom folyton beveri a fejét a rácsokba. Mást sem hallok a szobájából, csak a nagy koppanásokat.

Az a baj, h a licites oldalakhoz nem értek.

Esetleg vki utánvéttel nem adna el nekem ilyet, ha már nincs szüksége rá?


2009. máj. 22. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ikeában lehet kapni 3,6 m hosszú azthiszem 3000ft kb. Nézdd meg a honlapjukon.

www.ikea.hu

2009. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem varras egyet amilyet te szeretnél színben és méretben. Ha jó a varrónő akkor megnézi a neten az összetételét és/vagy mikor vásárol egy bevásárló központban akkor megnézi a baba osztályon. Úgy gondolom hogy vatelint szoktak belerakni de azért nézzetek utána.
2009. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindjárt megnézem. Remélem jó széles is, mert a miénk csúnya, h nem ér le a matracig teljesen.
2009. máj. 22. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én 2 hosszú takarót bújtattam körbe a rácson belül. Nem tudom érthető-e, fogtam egy takarót, összehajtottam olyan szélesre amilyenre kellett és kifeszítettem a rácsra, úgy hogy a sarkokban lévő rácsokra tekertem fel. Nálunk ez bevált.

2009. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Én úgy turiztam két fejvédőt és kaptunk is egyet, abban szivacs van, úgy varratták.
2009. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baby-outletbe (remélem jól írtam) vettünk fejvédőt ami körbeéri a kis ágyat, és olcsó volt ,ha jól emlékszem nem került 1000 Ft-ba.
2009. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 fejvédő van a kiságyban.

Egyik szép színes, mintás, az van kifelé, ezt boltban vettük.

A másik a fal felé van, és a kiágy hátsó részén. Egyrészt, hogy a hideget felfogja, másrészt pedig azért kellett, hogy a kisfiam ne arra nézzen (nyaki problémák miatt kellett elterelni a figyelmét). Ezt varrattam. Semmi más nem kelett hozzá, csak fehér vászonlepedő, polifoam és egy hosszú zippzár. Vettem valami (nem tudom minek mondják) zsínórszerűt, azt én rávarrtam, és már kész isd volt. Olcsón kijött, és tökéletesen ellátja a feladatát.

2009. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2009. máj. 23. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!