Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok helyette? Ha...

Mit használtok helyette? Ha már babátoknak a kiságyba nem használjátok a rácsvédőt, akkor mit tesztek a rácshoz, hogy ne verje be a fejét? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem. Amíg a rácsvédő fent volt is beverte a fejét ha úgy szórakozott. Mostmár tudja,hogy ha olyat csinál koppan. 9 hós. Egyébként esetleg párnával, vagy plüssökkel rakhatod ki, de mondom az én fiam továbbra is beverte a fejét.
2011. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, kisfiam is megtanulta, 1-2 koppaná után, hogy hogy kell mozogni benne. Bár ő csak alvásra használta a kiságyat, akkor meg nem forgott össze-vissza.
2011. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, minek helyette valami? az azért van, ha meg nem akarod használni ne használd de pótolni valamivel, nem cifra egy kicsit?

enyém 1,5 éves, még mindig bent van, szeret ahhoz bújni éjszaka, nyugodtan visszateheted

2011. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majdnem 17 hónapos a fiam, de még fent van a rácsvédő. Ez az egyetlen amit használunk a garnitúrából. A paplan nagyon vastag, a kispárnát sem használjuk még, a baldachint pedig már nem... Viszont a rácsvédőt igen!

Egyébként igaz, hogy az én fiam is odacsapta néha így is a fejét, és már jó ideje nem verte be, ő is meg tanulta. Valahogy mégis fent maradt a védő... :)

2011. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz:) Kivédeni a rácsvédővel tudod,ha leszedni vagy nem jó már,akkor majd megtanulja. De ha meg se nyekken mikor beüti,akkor még csak nem fáj neki. Kivédeni nem lehet.
2011. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!