Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babátok minden nap belekeni...

Ha babátok minden nap belekeni az ételt a hajába akkor minden nap lemossátok a haját este fürdéskor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
igen!
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
így, ahogy mondod, minden nap
2012. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nagy a haja a babátoknak használtok hajszárítót? Vagy hogyan szárítjátok meg a haját?
2012. jan. 3. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. :-)
2012. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem az egészet keni össze, akkor csak azt a részt, mert télen még a fűtött lakásban sem tartom egészségesnek a mindennapi hajmosást.

Szerintem nyáron jobban mehet és még jól is esik Neki.

Egyébként a mi gyerkőnk már nem baba (3 éves) és ilyen időben neki is csak ott mossuk le vízzel, ahol összekente.

2012. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok, jól befűtök a fürdőszobában, és amíg a kádban van a babám (16 hós), addig egy kicsi törülközővel megtörlöm a haját jó alaposan. Mondjuk neki nem annyira nagy a haja, de azért van jócskán. :-) Majdnem teljesen száraz buksival jön ki a fürdőszobából.
2012. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Középső(langyos)fokozaton.
2012. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze. Csak nem hagyom benne a kaját, és hagyom úgy összeragadva?! Ha kell, minden nap lemosom, de csak vízzel (babatusfürdős víz), nem samponnal.
2012. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

De bármily meglepő, én sem hagyom benne, törlőkendővel le szoktam törölgetni, lehozza.

(Teljesen sokkban van hajmosáskor, múltkor úgy sírt, hogy nem vett levegőt, majd összehányta magát...)

2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!