Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja ezt a babám...

Miért csinálhatja ezt a babám az evéssel?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy karácsony óta 3 hónapos babám alig eszik, csak anyatejet kap ciciből, ma pl eddig reggel 6-tól kb 100 ml-t evett meg. Pedig mos direkt lefejtem hogy pontosan tudjam nézni, meg hátha üvegből könnyebben eszik, mert ciciből nehezen jön ki. A tejem nem kevés mert gond nélkül egy ciciből bármikor kifejek 150 ml körül. Eddig az éjszakát 9-től átaludta, most meg nappal alig eszik éjjel viszont üvöltve ébred és akkor viszont eszik 3 szor is. Nem történ semmi változás a napirendjében, kicsit náthás volt, meg kb egy hete megtanult átfordulni hátról hasra(először azt gondoltam növ. ugrás de már karácsony óta tart)annyi volt hogy karácsonykor az egész család itthon volt kicsit hangosabbak voltunk körülötte mint megszokta. Nem is hízott semmit azóta, holnap menyünk tanácsadásra de azért aggódom, amúgy jókedvű csak enni nem akar
2012. jan. 4. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ez kb ilyen korban, nekünk a fogzástól és utána 2-3 hét múlva ki is bújtak az elsők. csak pár napig volt étvágytalan de nem mindig, mondjuk nekünk előtte se aludta végig az éjszakát.
2012. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha le tudod fejni a 150 ml-t akkor ő is ki tudja szívni. Nekem a legnagyobb tapasztalatom az, hogy bárki bármit mondott, első, h CSAK ciciből egyen, ahogy neki jól esik. A nátha miatt nem volt bedugulva az orra? mert amiatt nem tudnak mindig szopizni.
2012. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is cicipárti vagyok inkább abból akarok adni neki, és éjjel rendesen szopizik nem tudom nappal miért nem. Hát igazából ha 5 percenként szívnám az orrát még mindig jönne neki minden alkalommal valami, szóval ez lehet a ludas. Szívom is az orrát de hát milyen gyakran ha amúgy meg nem hallom már rajta hogy kellene? Csak nem úgy viselkedik, mint aki nem tud hanem mint aki nem akar. Tök mérges lesz ha etetni akarom rákap aztán kilöki sőt még a szájába jutó tejcit is kiköpi. Foga is lehet mert nagyon nyálzik, rágja az öklét, de hát épp csak 3 hónapos lett 28-án. Azért aggódom mert ez már nem pár napos történet.
2012. jan. 4. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!