Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tudnátok nekem...

Anyukák! Tudnátok nekem ajánlani a Balatonnál megbízható szálláshelyet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még csak a tél közepén járunk, de szeretek már most körbeérdeklődni nyaralással kapcsolatban.


Nos a lényeg, hogy vagyunk 4-en anyukák. Nagyon jóba lettünk az elmúlt időben, tulajdonképp napi szinten találkozunk, és megbeszéltük, hogy nyáron elmennénk együtt nyaralni egy hétvégére a Balatonhoz.

Péntek reggeltől, vasárnap estig.

Ugye 4 felnőtt, és 4db 2,5 év körüli gyermek + egy 6-7 hónapos baba.

Ugye ez 9 fő. Szeretnénk kibérelni valahol, a strand közelben egy házat közösen.

Tudnátok ajánlani?

Esetleg ott, ahol már Ti is jártatok. Vagy egy weboldalt,, ahol az ÁRAK is fent vannak.


Előre is köszi. :)


2012. jan. 4. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ez egy füredi bababarát szállás úgy van hogy ez, és a bababarát házikó [link] egy udvarban vannak teljesen zárt udvar tele gyerekcuccokkal a strand kb 5 perc séta, és a sétány is. a közelben bolt és nem messze a Koloska csárdában isteni a kaja, és szuper a környezet. ennyien szerintem csak két házat együtt kivéve fértek el de ez csak éjszakára választana el titeket. Mi voltunk egyszer és nagyon nagyon jó volt. És ha a babák elaludtak az udvarban anyukáknak szabadtéri de fedett jakuzzi is van:)

2012. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és nem csak teljes hétre adják ki rá kell kérdezni az időpontra
2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kíváncsicska ***** válasza:
Szerintem a legmegbízhatóbb a szállás.hu.Mi mindíg onnan választunk helyet.Tudod szűkíteni az igényeid szerint a helyeket,és tuti nem lesz gondod.Értékelések vannak a szálláshelyről és minden infó amire szükséged van.Mi még nem csalódtunk benne.
2012. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Balatonlelle, Bögre Csárda.

Szuper! Keress rá google-ban, árak is fel vannak tüntetve!

2012. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!