Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjatok kérlek megbízható...

Mondjatok kérlek megbízható babakocsi márkát, az első babánkat várjuk és csak egyszer szeretnék babakocsit venni. Szóval olyat szeretnék ami jó lenne még a jövőbeli tesó (k) nak is. Teszek kérdőjelet mert másképp nem tudom posztolni, szóval?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fontos tudni, hogy hol használod: mennyire göröngyös utakon, kell-e cipelned emeletre, szeretnél-e mózest stb.

Nekem nem kell cipelnem, viszont az utak itt szabályosan szörnyűek, úgyhogy nekünk ez vált be, imádom, nagyon strapabíró és a harmadik gyereket szolgálja, épphogy csak picit lett kopott itt-ott, de alig látszik rajta:

Baby Point V3

[link]

Jól irányítható, tágas, nekem nagyon bejött.

2011. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én, amikor az első babámnak vásároltam kocsit, még fogalmam sem volt arról, hogy másik kettő is lakni fog benne. Csak annyi volt fontos, hogy könnyen emelhető legyen, mert a másodikra kellett cipelnem. Végül egy gagyi Top Rider multifunkciós babakocsit vásároltunk. Azóta már a harmadik gyerekem használja, most már érződik rajta a használat, de még kibírja. A másodiknál olyan volt, mintha új lenne.
2011. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem a legolcsóbb fajta van, de mindent tud amit kell. BebeConfort.

linkelek egy esernyőre csukható változatot is, ez van a barátnőmnek, nekünk pedig a lapra csukható variáció áll most már a padláson..:) A lapra csukható mózesét be lehet kötni az autóba is én ezért válaszottam ezt. Nekem szempont volt, hogy ne hordozóba utazzon a gyerek amíg nagyon picike. Másnak ez nem fontos... azért linkelem be neked az esernyős változatot is. Ennek nem lehet a mózes részét bekötni, ennyi a külömbség.

A kerekei a lapra csukhatónak levehetőek. Minden extrával ellátva.



Itt az árban nincs benne a mózes és a hordozó:

[link]



[link]

2011. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amikről jókat hallok/hallottam: Peg Perego, Graco, Hauck, Cam/Neonato, Chicco, Bébé Confort.

Mi egy Peg Perego Pliko P3-at vettünk használtan, és nagyon szeretjük. Strapabíró, könnyen irányítható, semmi baj nincs vele. És ami a legjobb: születéstől kezdve végig lehet használni, és nem kell mellé másik kocsit venni később. Egyébként ha tehettük volna, akkor Pliko Switch-et vettünk volna: ugyanazt tudja, mint a P3, csak annyi különbség, hogy a sportrészt mindkét irányba fel lehet tenni, míg a P3-nál csak menetiránnyal megegyezően. De Switch-et nem nagyon találtunk használtan, vagy amit találtunk, az is nagyon drága volt (új kocsit pedig nem engedhettünk meg magunknak).

Jelenleg a második gyerkőc használja a babakocsit, aki most 10 hónapos, és tényleg semmi baja nincs a kocsinak. :) (És van testvérfellépője, ami nagyon szuper. :D)

2011. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló írta, hogy neki fontos volt, hogy a mózes be legyen köthető az autóba. Nem akarok kötekedni, de én mindenhol azt olvasom/hallom (sőt, láttam töréstesztes videót is), hogy a beköthető mózeskosarak nem igazán biztonságosak az autóban.

Én inkább a hordozóba tettem bele (amiben 3 hónapos korig egyhuzamban kb. 3/4 órát, azután, amíg nem tud ülni 1-1,5 órát lehet a baba), és megálltunk sűrűbben út közben. Bár a pici babával nem is mentünk sokórás utakra.

2011. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bébé Confort Trophy Avenue


[link]


Családban örököltük tovább, előttünk egy kislánnyal használták 3 évig.

Rengeteg tartozék és kiegészítő van a babakocsihoz, nem kellett hordozót vennünk, mert az is van hozzá. (Hordozó, mózesrész, sportülés. Nem a tolókar fordítható egyik vagy másik irányba, hanem az üléseket lehet a babakocsira úgy csatolni, hogy menetiránynak háttal vagy szemben üljön a baba. Testvérfellépő van rajta, nagyon masszív kocsi.) Hátránya, hogy nagy helyet foglal a csomagtartóban összecsukva, és nagyon drága. Amikor a saját kislányuknak vették, akkor ez az év babakocsija volt. Nekünk nem lett volna pénzünk ilyenre. Viszont így megvan a kocsi, amit a kistesónál is szeretnénk használni, majd miután több babát nem tervezünk, öröklődik tovább a családban.

2011. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most 4,5 hónapos a kislányunk, és Pierre Cardin ps682-es babakocsink van. De az a fajta, aminek a hordozója, mózese, és a sportrésze is feltehető szemből is, és fordítva is. A tolókar állítható, lábzsák van a sportrészhez és a mózeshez is, valamint esővédő mindkettőhöz. Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon egyenletes utcákon használjuk, tényleg sehol egy göröngy. És mi nagyon szeretjük. Az ára is kedvező.
2011. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont előtted írtam ki egy kérdést!


Nekem ami tetszik,most hogy gyorsan szétnéztem

a ps 682(két fajtát is láttam)


illetve ez a kettő:

[link]


[link]


Mi még ráérünk a döntéssel, de ezek nagyon jónak tünnek. később majd "nyomozok" kicsit,hogy melyiket is érdemes megvenni

2011. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Titit ne vegyél!!! Bocsi az offért! rengeteg babakocsink volt már (3 kicsi gyerkőcöm van és sokféle helyen éltünk már )

A Titi nehéz mint a fene, kemény, minden kis útpadkát megérez pattog összevissza hiába a nagy kerék.És a sportrésze irtó szűk, nekem a 12-13 hónapos lányom konkrétan már alig fért bele.

A Pierre Cardin 682 vagy 692 akkor már jobb!

2011. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak, az első emeleten lakunk és sokat fogunk utazni, mert messze lakunk a szülőktől, jó, hogy több szempontra is rávilágítottatok, szép napot mindenkinek
2011. dec. 31. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!