Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet egész Germicid C kúpot adni a babának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
6 kilótol
2012. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:

A betegtájékoztatóból én úgy értelmezem, hogy születésétől kezdve, de ez csak az én véleményem, sajnos nem biztos.


"3 hónapos korig: naponta 3x1/2 végbélkúp. Magas láz esetén 3-4 óránként 1/2 végbélkúp, maximum naponta 5x."


[link]

2012. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló jól írta, 6 kg felett!
2012. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fogzásra rendszeresen használom. 8 hós kortól adható egész a gyerekorvos utasítása alapján.
2012. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nem tudom mi van a betegtájékoztatóban, de a gyerekorvos mondta, hogy 6 kiló felet mehet az egész kúp.
2012. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! mIRE feltettem itt a kérdést, 39 fokos lett a láza a kislányomnak a 4 hónapos oltás után. Megkérdezték hány kg (7), így 1 kúpot lehet neki adni.
2012. jan. 4. 22:15
 7/8 Kerria ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott. Remélem lejjebb megy a kislányod láza, és nyugodalmas éjjeletek lesz.


Én pedig köszönöm a tájékoztatást, mert azért ezt furcsálom, hogy nincs benne a betegtájékoztatóban ez a 6 kg-os dolog.


1 hónapos a kislányom, kaptunk mi is lázcsillapító kúpot, kiváltottuk, ott van a hűtőben, de nem mondta senki ezt a 6 kg-os dolgot. Szóval tényleg köszönöm! Remélem nem lesz rá szükségünk egyhamar.

2012. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy te is megtudtál egy infót ebből a kérdésből!

A kisfiamnak is 4 hónapos oltás után lett magas láza (39.2), és most is nagyon féltem, hát "bejött". De ahogy itt olvasgattam, más babákat nem visel meg így ez az oltás. Szerencsére a kislányomnak levitte a 2. - egész kúp, de óránként keltem éjszaka ellenőrizni...

2012. jan. 6. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!