Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok sír, ha szurit...

Ti babátok sír, ha szurit kap? Lányom annak idején mindig sírt, fiam tegnap kapta a 3hónapos szurit, meg se nyekkent, de még a szeme se rebbent.

Figyelt kérdés
2 hónaposnál picit sírt, BCG oltást átaludta a kórházban. Lázmérésnél vagy kúpadásnál szintén szeme se rebben. Persze jó egy így, csak fura. Lehet, hogy neki nagyon alacsony a fájdalomküszöbe?
2012. jan. 5. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam betegség miatt csak 4 hónaposan kapta meg az első oltást, és észre se vette (de akkor jött az első foga is).

jövő héten kapja majd a másodikat.

Branül bekötésnél, gyógyszerbeadásnál, vérvételnél viszont ordított, de akkor még csak 2 hós volt.

2012. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább magas a fájdalomküszöbe. :)

Vagy arról van szó,hogy ügyes a dokitok, és nem talált el sok ideget!

2012. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam üvölt! De van ismerős, akinél ugyanúgy semmi reakció, mint nálatok.
2012. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szokott sírni, nézegeti tovább az orvos színes ruciját vagy a tapétát. Akkor szokott pityeregni, ha 2öt kap, de ha elveszem egyből megnyugszik.
2012. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom csak addig sír, amíg épp beadják neki a szurit, utána elhallgat. A fiam észre sem vette, nem sírt.
2012. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam egy éves koráig észre sem vette, ha megszúrták, a kislányom viszont mindig sír.

A fiam egyébként akkor sem sír, ha úgy elesik vagy beüti magát, hogy vérzik. Megremeg, rúg a kis lábával, látszik, hogy fáj neki, de nem sír (most 21 hónapos). Egyszer valahogy meg tudta érinteni a gázon lévő wok-ot, amiben épp halrudacskát sütöttem, és kb. 3 másodperc után azért engedte el, mert kiabáltam, hogy SÜT SÜT SÜT!!!! Szeme sem rebbent, mint ha nem is érezte volna.

2012. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nem aggódsz emiatt? Rajtam tuti para lenne, hisz így nem tudom, hogyha elesett amikor nem voltam mellette és nem ütötte-e be magát nagyon.
2012. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit eszembe jutott, hogy aggódjak, de már elmúlt. Ha nagyot esik, akkor megijed és sír. Ha kicsit esik és vérzik, azt látom.
2012. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!