Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van különbség a pampers...

Van különbség a pampers pelenka és mondjuk a tesco saját márkás pelenka között (vagy bármelyik noname)?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ár - érték arányban melyik éri meg jobban?

Még nem született meg a babám, de tájékozódni szeretnék már előre, és kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra.


Nem vagyunk gazdagok, de szegények sem, szóval ha nagyon rosszak a noname pelenkák, akkor inkább rászánnék a drágábbra, csak kérdés, hogy megéri-e!


Esetleg konkrét javaslatotok is van, azt is szívesen venném!


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jan. 5. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

A lányomnál a Libero volt a tuti, meg a rossmannos babydream.A pampers pelenkát gyűlöltem, mert orrán száján folyt belőle minden.

A fiamnál a pampers szintén tiltólistás, meg a huggies-na az katasztrófa egyenesen.(megjegyzem másik két anyuka meg azt imádja és értetlenül néz rám mikor ezeket mondom).

Meg tesco színes, meg pelenkanagykeres noname amiket használok.(a tescos most jobb , mint a rossmannos)

2012. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 sumergo ***** válasza:
76%
A különbség ég és föld, de a drágább sem válik be mindenkinek!! Nekünk a legjobb a fehér Pampers, (Brendonban a legolcsóbb), a Libero sem volt rossz, de azért előfordult, hogy kifolyt belőle a kaki, a a Huggies meg egy katasztrófa, abból minden kifolyik. Mást nem is próbáltunk. Ki kell tapasztalnod, babádtól is függ.
2012. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Én használtam pamperst, liberot és dm-eset is. Megtehetnénk, hogy márkásat vegyünk, de nem érzek különbséget. A libero-t szerettem, de volt időszak, mikor abban is összepisilte rendszeresen magát, akkor váltottam dm-esre, teljesen jó!
2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is a pampers vált be, lánynál és fiúnál is, elég combos husis babák voltak. Balesetek persze vannak, de a többinél is amit próbáltuk, pláne a fiúk fondorlatosak. Azért még nem kell egyből váltani mert egyszer kifolyik...

Tescosat egyet vettünk próbaként, ment a kukába, rá sem adtam, kívül "neylonszatyor" volt, lehet azóta vannak jobbak is.

Gumilepedőt véletlenül se, gondolom Te sem akármilyen matracra fekteted, veszel mondjuk egy lélegző kis kókuszmatracot, majd az egészet tönkreteszed egy gumilepedővel.:) Én 2 textilpelust rakok a lepedő alá, ez még most fél évesen is bármilyen balesetet felfog. Ha mászkál az ágyban, akkor egy összehajtott felnőttlepedő is jó helyette.(a matracra feszített bébilepedő alá, így nem gyűri össze maga alatt)

2012. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be! Neked is ki kell majd kísérletezned. Rengeteg félét kipróbáltam, igyekeztem olcsót, de jót keresni (ikreim vannak és sok fogy), végül 4-es méretig Pampers Sleep& Play -t használtam. 5-östől nem volt jó éjszakára, mert nem gumis a dereka és kifolyt a pisi reggelre. Gumilepedő pedig szerintem csak akkor szükséges, ha majd már leszokóban lesztek az éjszakai pelusról is.
2012. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség,de ha mindenáron Tescosat akarsz venni,akkor a Tesco színest vegyél:sárga ill.zöld csomagos,mert ezek elég jók,csak vastagabbak,mint a Pampers vagy a Libero.

Próbáltam a Teso Zöld csomagolású pelenkáját (a 2-es méretet)nekem bevállt,de az ára nem sokkal kevesebb,mint a Pampersé és inkább akkor azt veszem,a Pampers Active Babyt.A DM-ben szoktam venni,mert ott a kuponokat beválltom és így sokkal olcsóbb!

A Liberó nem vált be,mert a lányomnak husisabb a combja és bevágta neki a gumírozás,de amúgy ez is jó nedvszívó,nem folyt ki semmi.

A Pampers Active sokat kibír,vékony,még nem volt "baleset".

Most akarom kipróbálni a DM-es Babylove pelust,mert nagyon jó áron van a Jumbo Pack (4199Ft)és ebből még lejön a kuponokkal,15-25%.

Próbáltuk még a Pampers Sleep&Play (narancssága csom.)kisebb korában jó volt ez is,de most,hogy forog,kúszik a babám már kifolyik a pisi,kaki.

2012. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy árban elenyésző a különbség a nem prémium pelusok közt. Kipróbáltam a Libero, Pampers, Huggies, DM-es, Rossmannos pelust. Nekünk talán a Liberó a legjobb ezek közül. A Sleep&Play-től féltettem a popsiját, túlzottan illatosított=vegyszerezett szerintem.Én nem használok az ágyába gumilepedőt, még nem történt "baleset". Kókuszmatracunk van, arra nem is ajánlott.
2012. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

PAMPERS:

Kb. 15 perce fosta úgy össze magát a kislányom ,hogy az öltönyöm belső zsebe is fosos lett... We <3 Pampers...

2014. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!