Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van különbség a pampers...

Van különbség a pampers pelenka és mondjuk a tesco saját márkás pelenka között (vagy bármelyik noname)?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ár - érték arányban melyik éri meg jobban?

Még nem született meg a babám, de tájékozódni szeretnék már előre, és kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra.


Nem vagyunk gazdagok, de szegények sem, szóval ha nagyon rosszak a noname pelenkák, akkor inkább rászánnék a drágábbra, csak kérdés, hogy megéri-e!


Esetleg konkrét javaslatotok is van, azt is szívesen venném!


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jan. 5. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Van különbség nem is kicsi!

Nekünk a Pampers és a Libero vált be. Ezek közt is van különbség, testalkattól függ, melyik válik be.

De ezek utóbbiak vékonyabbak, több nedvességet bírnak, mindig megbízható ugyan olyan minőség, bőrbarát, lélegző, nem olyan mint a karton papír, mint egyes noname pelusok. Mondjuk azok közt is van különbség, valakinek az Aldi-s márka nagyon bevált...

Én személy szerint az első két márkára esküszök, amit fent említettem!

2012. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia!Igen van különbség.Mi a legelején citromsárga csomagos Pamperst használtunk ez volt a legolcsóbb,szétnéztem én is annak idején(2 éve).Próbáltunk zöld csomagos Tescósat is az is jó,árban az előzőhöz hasonló.Viszont vastagabb,ugyanúgy mint a Happy,én ezeket éjszakára vettem,jobbnak ítéltem meg a nedvszívó képességét.Ugyanígy a Lidl,és egyebekben vásároltat.Viszont mostanában már a sárga Pampersből kifolyik a pisi,mert nem gumis a dereka,váltottunk a kék csomagosra,ebből is a 102db-os dobozosat vesszük,ez már jó,mocorgó gyereknek mindenképp.A Pampers jóval vékonyabb nappalra szeretem,mert kényelmesebbnek látszik,viszont éjszakára jó a vastagabb.A Tescóstól kipattogott egyszer a lányom feneke,a fiamnak nem volt baja.Pampers prémium care-t is használtunk de az drága szerintem(fehér).Remélem sikerült érthetően leírnom:)
2012. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A noname pelenkák közül nekünk egyedül a sparos pelenka vált be, egyébként pampers(kék) használunk, nekünk ez a legjobb, de kinek mi válik be. A dm-be szoktam venni kuponnal így olcsóbb, mint bármelyik hipermarketben akár akciósan is.
2012. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kaptunk egy egész csomag sleep&play-t, újszülöttnek 3-6kg-ig van, gondolom ez jó. Szóval nem éri meg kísérletezni akkor?
2012. jan. 5. 17:56
 5/18 A kérdező kommentje:

Mi a különbség a sárga és a kék pampers között?


És a kuponok honnan vannak?

2012. jan. 5. 17:58
 6/18 anonim ***** válasza:
A sárga aminek nincs gumirozott dereka,a kéknek van:)Ha kísérletezel,én úgy tenném hogy először kisebb kiszerelésben vennék.
2012. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amit írtál az pont az a sárga amit mi is használtunk,jó az ára,és sokáig azt vettem nagyon jó volt.Most már ahogy pocakos a fiam és 2 éves,lepöndörödik a hasáról,mert nincs gumizva.
2012. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekünk a Pampersből pont a narancssárga, a sleep&play nem jött be, mert a dereka ill. combgumija laza volt, vagy nem is tudom..., és nem is tűnt annyira jó nedvszívónak.

Az olcsóbbakól nekünk bejött a DM sajátmárkás (Babylove) és a Mülleres is, igaz ezeket nappalra hordják csak a gyerekeim. A Huggies-ból is folyt már ki pisi, de csak a kisfiamnál (derekánál ázott be, a bodyt is eláztatta).

Éjjel csak Liberot használnak, még sosem ázott át, pedig 12-13 órát is vannak benne egyhuzamban, mert sokat alszanak.


A drágább fehér Pampers szerintem nagyon jó minőségű, vékony, de mégis jó nedvszívó, de még DM kuponkedvezménnyel is sokkal drágább mint a többi. Nekem 3 gyerek mellett nem éri meg.


Tescosat egyszer vettem csak, mert nincs a közelünkben Tesco. Annyira nem volt rossz, de 3-4 óránként mindig cseréltük, így nem volt vele gond. Éjszakára viszont nem mertem tesztelni.

2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor amikor megszületik a fiam, akkor vegyek alá gumilepedőt? A kiságyra?
2012. jan. 5. 18:39
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a babától is függ.A fiamra jóformán minden pelenka jó volt, mondjuk a tescósnak hamar pisiszaga lett, a huggies meg nem bírta ki az éjszakát, sokszor átázott. Kicsinek kevésszer kakilt, azzal sem volt gond.Legtöbbször kék pamperst használtunk, most már lassan 2 éves, pár hónapja áttértünk a liberóra.


Ellenben a 4 hetes kislányomra megveszem a fehér pamperst,mert drágább ugyan, de a kis hölgy minden etetésnél kakil, jó folyósat, amit ez a fajta pelenka nagyjából felszív, a többi nem. Amikor kék pamperst vagy huggiest adtam rá, a combjánál mindig kifolyt.


Szóval nem árt próbálgatni,ha megszületett a baba.

2012. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!