Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen "kell" egy...

Mennyi idősen "kell" egy babának megmutatnia, felismernie az állatokat? Esetleg több állat közül a nevezettet megmutatnia?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez elég változó. Pl a kisálnyom nagyon semmi nem érdekli ami a könyvekben van, pedig minden nap kézben vannak a könyvek. De igaziból minden állatot imád, és tudja hogy vau vau és cica de a többit is megismeri. 15 hós kb 1 éves korától. könyvbe ma volt elöször hogy a cicát megmutatta (de szerintem azért mert anyósoméknál most az ünnepek alatt látott sokszor macskát és rajong értük)


De pl a barátnöm kisfia kb 10 hós korától minden kutyaképet felismer és mutogatja mert van nekik is egy szobakutyájuk akit imád.

2012. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom mikortól kell...kisfiam lassan 15 hónapos, a kutyát már nagyon régóta felismeri, a cicát 1-2 hónapja, a madarakat is, ezen kívül a kígyót, de csak a játékot, ami van mamáéknál, könyvből a bárányt,méhecskét,rókát,farkast,macit,baglyot,lovat,bocit.Ezeket nagyjából utánozza(a róka csak liheg, a farkas vonít,stb...)

Állatkertbe majd tavasszal megyünk először, biztos nagyon fogja élvezni:)

2012. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
2. vagyok,mindkét mamánál van kutya, mi meg panelban lakunk, és az ablakból nagyon sokat néztük, hogy a kutyákat sétáltatták szemben a "réten",ezért ismeri a kutyát...már kb 9 hónapos kora óta mondja, hogy vau-vau ha utcán lát kutyát.
2012. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen babafüggő.

Nekem a lányom 10 hónaposan imádott könyvet nézegetni, mutogatni benne a dolgokat, sokat tudott is már akkor.

Fiaim jócskán elmúltak egy évesek, mikor könyvet mertem velük nézni, mert addig csak megenni akarták, nézni csak ritkán. Utcán nagyon szerették az állatokat már előtte is, de felismerni is csak 1 éves koruk után tudtak kutyát, cicát, tyúkot anyuéknál.

2012. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mire suliba megy
2012. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!