Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valahol nagyobb műanyag...

Lehet valahol nagyobb műanyag fürdőkádat venni, ami majd ha nagyobb lesz a kisfiam akkor is jó lesz? A piskótás meg a sima kis kád nem jó.

Figyelt kérdés
Obi,praktiker,ikea,néztem már de nem találok.Csak tusolónk van itthon,de lassan kinövi a kis kádat a babám 14hós.Olyat keresek ami sokáig jó lenne,mondjuk 4-5 éves koráig.Ötletek?
2009. máj. 23. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100 forintos?
2009. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is csak tusolónk van és én az alábbi linken található kádat néztem, hogy majd megveszem, de a kislányom már egy éves, és még mindíg kényelmesen elfér az állványos kiskádjában, úgyhogy mire meg kinövi már bőven locsizhat majd a tusolókabinban. Ezért én ezt kihagyom de remélem neked segíthettem. Amúgy a Brendonban lehet kapni, csak az alábbi linken van a termék hivatalos bemutatója. A Brendon honlapján is megtalálod fehér színben van róla kép. Írd be a keresőbe, hogy babakád.


[link]

2009. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Brandonba vettük 5000 ft-ért kétoldalt lehet beleültetni.Egyik oldalt talán 6 hós koráig,aztán a másik oldalt.4 éves a lányom és még mindig jó neki.
2009. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.Na ilyen a mi kádunk és még mindig kényelmesen jó a lányomnak.

[link]

2009. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi, ezeket én nem találtam meg de nagyon praktikusnak tűnik!:):)

Szerintetek jó lenne az én fiamnak később is?most 14kg....

2009. máj. 23. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
17:32 melyik kádra gondolsz?Nem találom és engem is nagyon érdekelne.Köszi
2009. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

én ezt találtam 23. nagy fürdető kád 3500ft.

nagynak tűnik a képen de méretet nem írnak,meg nem postáznak.

2009. máj. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!