Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt nyertétek...

Mennyi idő alatt nyertétek vissza a terhesség előtti alakotokat szülés után?

Figyelt kérdés
8 héttel utána kezdtem el edzeni, azóta eltelt három hónap, de nem olyan ütemben formásodok ahogy szeretnék. Van valami tippetek ami segítene? Nektek mi vált be?
2012. jan. 6. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
elindult a kisfiam,időm sem volt enni! :)
2012. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kb. 4 hónap után nyertem vissza az eredeti súlyom, és kb. 6-7 hónap után az eredeti formám.

Én semmit nem tettem, csak szoptattam. Mindig azt mondom, hogy a fiam engem megeszik.

Kisfiam most 9,5 hónapos, és vékonyabb vagyok, mint szülés előtt. :(


Szoptatás és a regeteg nyári séta, aminek köszönhetem. Ja... és féltem attól, hogy nehogy a baba hasfájós legyen - így fél évig NAGYON megválogattam, hogy mit egyek! - Durva diéta volt!

2012. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első szülés után kb. 6 héttel, a második után picit később. Ugyan hat hét múlva ugyanúgy belefértem bármelyik ruhámba, meg kívülálló meg nem mondta volna, hogy nem ugyanolyan az alakom, mint volt, de én azért tudtam, hol van még hiba. Úgy három hónap után azt mondtam, a régi vagyok, hat múlva meg vékonyabb voltam, mint előtte. Mondjuk én szerencsés alkat vagyok. De baj is lett volna, ha nem, hat hetes volt a kisfiam az esküvőnkön, a ruhámat meg még a terhesség előtti méreteimre varrta a varrónő. Gáz lett volna, ha nem férek bele. :-)))
2012. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én bizony csak miután abbahagytuk a szopit. Az elsővel mondjuk nem is annyira próbálkoztam szoptatás ideje alatt mert mindenhol azt hangoztatták, eszembe se jusson diétázni, hát milyen anya vagyok én hogy fontosabb a saját külsőm mint a gyerek jólléte stb...

na jó dagi is lettem (maradtam) 175 centihez 75 kiló...

Mikor vége lett a szoptatásnak belevágtam a fogyókúrába sportolni kezdtem stb.Szépen 4 hónap alatt 65 kiló lettem nekem az pont jó súly.

A második babámat mikor szoptattam már nem követtem el ezt a hibát hogy akkor bedobom a lovak közé a gyeplőt és majd megvárom míg vége a szopinak, főleg mert bíztam benne hogy tovább fogok tudni szoptatni mint az elsőt aki csak 11 hóig szopott.

Neki is láttam 3 hónapos korában a tornának, futásnak és hogy odafigyelek mit eszek fokozottan. De borzasztó lassan haladtam 3 hónap alatt szinte alig volt eredménye, izmosodtam, de a súlyom nem változott.

74 kilósan kezdtem 3 hó múlva még mindig 71-72 voltam.

Mikor abbahagytam a szoptatást akkor indultak meg a kilók végre.

64 vagyok és ezt most tartom egy jó fél éve, persze ha feljön 1-2 kiló visszatérek az "önsanyargatáshoz" :)

Ami a nagy bánatom hogy a bőröm nagyon csúnya maradt/lett... és ezen semmilyen sport nem változtat sajnos.

2012. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mire hazajöttünk a kórházból. 10 napig voltunk bent. De én végig diétáztam a terhesség alatt és nem is nagyon híztam. Bezzeg most :(
2012. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A súlyomat azt 6 nap altt visszanyertem az alakomat még nem de szopizik a baba és nem merek tórnázni nehogy elmenjen a tejem!!
2012. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 hónapos lesz a fiam, most 4 kg-mal vagyok kevesebb, mint amivel kezdtem a terhességem. Az alakomnak viszont még kell egy kicsi, a hasamon nem húzódott még vissza rendesen a bőr.

Tornát én is most kezdem majd, eddig szoptattam.

2012. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A férjem mindig azt mondja amikor türelmetlenkedek, hogy ami 9 hónap alatt átalakult, az nem fog pár hét alatt tökéletesen ugyanolyanra visszaformálódni, ne is várjam. És milyen igaza van.

2012. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 hónapja szültem, de még nagyon messze vagyok tőle :(
2012. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!