Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel édesítsem 11 hónaposom...

Mivel édesítsem 11 hónaposom teáját?

Figyelt kérdés
Vettem neki pickwick gyerekteát, de abba valami édesítés is kellene. Mit tegyek bele? Nem akarok annyi cukrot adni neki.
2012. jan. 7. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kevés cukortól semmi baja nem lesz.
2012. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is pici cukrot használok,mondjuk ők már 13 hónaposak így mézet is adtam már nekik,nem vagyok az a tipikus parás anyuka!!!Én mindig tettem egy pici cukrot a teájába hisz azért az csak jobb ízt add neki de nem szokattam rá őket és nincs cumisüvegen való lógás mert az roncsolja leginkább a fogakat,ők előveszik isznak és már el is dobták az üveget:))
2012. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Semmivel. A gyerek úgy szereti ahogy megszokja. Nem kell már csecsemőként cukorhoz szoktatni. Ne a saját ízlésed gondold bele a picibe. A tea ne legyen keserű vagy nagyon savas. Kóstold meg. Nálunk mindegyik gyerek szerette a hibiszkuszt! Finom ízesítés nélkül is.
2012. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én nem édesítettem neki soha semmivel, szereti. Én is mindent cukor nélkül iszom. Ha szól érte majd kap. Minden csak megszokás kérdése, szerintem ne szoktasd rá semmilyen édesítőszerre. Minél később használja annál jobb.
2012. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2012. jan. 7. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk már a kórházban is tettek az újszülöttek teájába cukrot. Egy pici nem árt csak túlzásba vinni nem kell. Semmi másba ne tegyél.

Enyém is 11 hónapos :) 3dl teába megy egy kockacukor :)

2012. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!