Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam a felfedező korszakba...

Kisfiam a felfedező korszakba lépett. Van vmi ötletetek arra, hogyan tudnám megakadályozni, h a számítógép kábeleit piszkálja? Sajnos nem tudom hely szűkében máshová tenni, csak a földre.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Asztali számítógép?Tedd be az asztal mögé,ha nincs hátlapja,akkor csináltassatok rá egyet.A széket én minden reggel kiviszem a szobából.Amúgy volt időszak,h adtam nekik egy kiszuperált egeret ill. billentyűzetet,azt úgy rágcsálhatták-cincálhatták,ahogy akarták,addig sem az enyémmel tették.
2012. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk ott vagy mellette és eltereled a figyelmét megpróbálod eltakarni,nem hagyod egyedül a szobában,csak ha el tudod őt zárni a veszélyes dolgoktól
2012. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha más megoldás nem volt, akkor azt csináltam, hogy 8-as alakban összetekertem, és egy befőttes gumival leszorítottam középen. Aztán fel az asztalra, vagy lent valami mögé raktam. 11 hós, őt még ez megakadályozza.:)
2012. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi a számítógépkábeleket a kanapé háttámlapárnáival barikádoztuk el, a tv-ét babaráccsal, hiába hoztam el ezerszer tőle 1001edjére is piszkálta, belefáradtam...
2012. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!