Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e olyan ultrakönnyű...

Van-e olyan ultrakönnyű babakocsi, aminek állítható a tolókar (mindkét irányból tolhatót szeretnék)?

Figyelt kérdés
Köszi
2012. jan. 7. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Peg Perego Milano, Peg Perego Venezia
2012. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Peg Perego Milano-t, Venezia-t és Uno-t mondanám.
2012. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi, de ezek nehezebbek, nem? 11-12kg

nekem nagyon könnyű 6-7kg-s kéne

2012. jan. 8. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Átfordítható tolókarú, ultrakönnyű babakocsi nincsen.

Olyan van, amire az ülés tehető rá két irányból. Azok között vannak könnyűek.

Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, arra a mózes és az autósülés tehető rá menetiránynak háttal, a sportrész pedig csak menetiránnyal megegyezően, ez 8 kiló körül van.

Ennek van egy másik változata, a Pliko Switch, ami annyiban különbözik, hogy a sportrészt is fel lehet tenni mindkét irányba, az azt hiszem 10 kiló.

Off:

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért kell annyira nagyon könnyű kocsi? Csak mert ha pl. sok lépcsőhöz, tömegközlekedéshez, akkor én azt mondom, hogy még a legkönnyebb babakocsival is macera. Én tömegközlekedni mei tai-jal jártam, tök jó volt. Elfértünk, le tudtam ülni, nem kellett felcipelni a babakocsit a buszra, a metróhoz nem kellett lecipelni a kocsit stb.

Egyszer mentem babakocsival buszozni: hát valami borzalom volt...

De bocsi offért, csak gondoltam leírom. :D

2012. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!