Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamelyik szülőnek van...

Valamelyik szülőnek van nagyobb anyajegye a gyereknek is lett?

Figyelt kérdés
gondolok itt kb 2x2, 3x3 nagyságúra
2012. jan. 8. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs, de a kislányom azzal született. 3 db, jelenleg 3-4cm-es anyajegyek, amik teljesen szőrösek. De neki a keze is vastagabb. Valami rendellenességre utal ez, még vizsgálják.

Egyébként olvastam 1: 500.000-hez, hogy így születik és rendszerint van egyéb oka is ennek.

Congenitális naevus.

Kislányomé naevus pilosus

2012. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak, a bátyjának és nekem a derekunkon ugyan azon oldalt van egy nagyobb anyajegy. Mellesleg anya bátyjának a hátán van egy kifli alakú kb. 4-5 cm hosszú, 1-2 cm széles anyajegy amit fia is örökölt. Semmi baj nem volt vele csak ha póló nélkül megy ki a napra akkor kell naptejezni.
2012. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2. 1. vagyok.

születéstől ott van? és szőrös is? nem mondták, hogy le kell venni? nőtt az évek folyamán? milyen színe van?

annyira aggódom a lányom miatt.

2012. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém anyajegye vele együtt nőtt. Semmi panasza nincs, nem fájt neki - csak ha nem figyelt nyáron -. Igen mind annyiunknak születésünk óta meg van az anyajegyünk és nem kell levetetni csak vigyázni rá. :)
2012. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és nem szőrös. Ez lemaradt. :P
2012. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!