Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést lenne...

Milyen autósülést lenne érdemes vennem a 8hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés

Már kezd fel tud ülni és szépen meg ül.

Éppen ezért a hordozóban már utál lenni. Nem fér el a lába és állandóan fel akar ülni benne.

13kilóig van a hordozónk, de nem lehet megfordítani. Legalábbis azt hiszem.


2009. máj. 24. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:
0-18ig, 9-18ig.
2009. máj. 24. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Mi tegnap vettük pierre carint, nagyon tuti.

9-25 kg. Az Én babám is egy hete ült fel 8,5 kg. Nagyon jó a huzata is, nem oylan izzadós.

2009. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ez nekem is szimpi.

Én azt hittem az ilyen nagy ülések nem dönthetőek.

Nem jobb az ötpontos öv? Nem tudom miért van 3 és 5pontos.

2009. máj. 24. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez is 5 pontos csak itt nem írja, nagyon jól dönthető is, mert az autó ülése is befelé süpped. Én is sokat néztem drágábbat nem akartam, de ez minden biztonsági és kényelmi szempontomnak magfelelt. :)
2009. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 7 hós (7,5 kilós volt akkor) kislányunknak már megvettük az autósülést anno,mert 1 örökmozgó útálta a hordozót ezt meg ÍMÁDJA!Nekünk Römer van 9-18kg-ig!
2009. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk dettó ilyenünk van mint az első válaszolónak,csak más a márka cetli rajta és a Tesz-veszen vettem használtan.

[link]

Szerintem a 9-25 kg-ig az teljesen megfelel.

2009. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ez az 5 pontos,amit csatolsz,az az 5.pont.A 3 pontos biztonságiöv pl.a kocsiban a biztonságiöv.
2009. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!