Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is utálja a zöldbor...

Más babája is utálja a zöldborsót? 7 hós.

Figyelt kérdés
Próbáltam adni neki paszírozott zöldborsót, krumplival és répával turmixolva, de amint betettem az első kanállal a kis szájába, elkezdett iszonyatosan fintorogni és üvölteni.

2012. jan. 8. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! A többség nem eszi meg! Csak mi szülők szeretnénk. Nekem most lesz 3 éves a lányom, és most egy-egy szemet eszik meg belőle, de csak főve.
2012. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. :-)
2012. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam!

Amúgy aztán jó becsaptam, mert tettem hozzá gyümit, és így megette. :)

2012. jan. 8. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
7 hósan még nem ette meg, most 9 hónapos és most már megeszi.
2012. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy éves kisfiam eddig egyáltalán nem ette meg,még akkor sem ha csak kevés borsó van valamiben.Már nem is kínálgatom vele,felesleges :D
2012. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont, mint a négyesnek, 7 hósan úgy köpte ki, mintha mérgezném, 9 és fél hósan újraadtam répával, imádta. (Akkor már nem passzíroztam, héjjal turmixoltam, lehet, hogy az édesítette?)
2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hónapos lányom imádja az első kanàltòl fogva. Szintúgy a fiam,aki Màr 9 éves. Lányom a brokkolit eszi meg fintorogva:)
2012. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kislányom az illatától is öklendezik:((
2012. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem utálta piciként. A nagy már nem pici (21 hónapos), de max. véletlenül eszik meg egy-egy szemet, ha a kanalára téved.
2012. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislanyom a gyumolcsokkel van igy\volt igy. Egyedul a banant ette meg. 13 honaposan kezdte el megenni az almat, de mas gyumolccsel meg mindig hadi labon all. Masfel eves lesz. Ne izgulj, majd megeszi a borsot.
2012. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!