Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú újjú rugi alá tudok...

Hosszú újjú rugi alá tudok hosszú újjú bodyt adni az újszülött babámra? Illetve ha hozzuk haza most januárban a kórházból elég lesz úgy öltöztetni, hogy h. újjú body, vastagabb h. újjú rugi, overáll, sapi, kesztyű, pléd és úgy a hordozóba?

Figyelt kérdés
Vagy kell még pulcsi is? Csak egy vékonyabb polárpulcsink van neki.
2012. jan. 4. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég, amit írtál! A kesztyű sem olyan fontos, takard be pléddel. Kocsival hozzátok?
2012. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Autóval hozzuk hordozóval
2012. jan. 4. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Bőven elég, bár amilyen mostahnság az időjárás, talán még túl is lesz öltöztetve.

Az én lányomon ez volt, mikor hazahoztuk:rövidujjú body,pamutrugi,zokni (igen, a rugira húzták rá, mert lógott rajta)pamut bélelt overál,bundás overál, sapka.(Kesztyű nem kellett, mert nem volt nyitott az overál a kezénél).Hordozóba tettük, kocsival hoztuk haza.Mire hazaértünk beizzadt, pedig nem volt meleg a kocsiban sem és az utcán is csípős hideg volt:)

Most egy éves és 3 napos a lánykám :)

2012. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

tulajdonképpen elég, de én tennék zoknit, hátha nagy lesz rá a rugi /én 56-ost vittem be, 49cm-rel született, pedig végig azzal riogattak, hogy nagy lesz, lógott rajta minden/, meg a hordóba tettem plédet, hogy alulról se fázzon

2012. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég, mi is így hoztuk haza tavaly februárban a második babánkat. :)
2012. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Tavaly január közepén hoztuk haza a kislányom. Pont így volt felöltöztetve ahogy Te is Írtad azzal a különbséggel, hogy nem adtuk rá a kesztyűt (mert nagyon pici volt és elveszett az overállban) és nem pléddel takartuk hanem volt a hordozóhoz bundazsák, mi abba tettük! :)

Üdv.: Lassan egy éves kislány anyukája

2012. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!