Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tommee Tippee Essentials...

A Tommee Tippee Essentials fajtájú mikrós sterilizálóba illeszkednek az új fajta TommeeTippee Closer to nature cumisüvegek?

Figyelt kérdés

Tegnap akartam megvenni a Tescoban a fenti sterilizálót, de láttam,hogy benne nem olyan cumisüveg van (mert 1-et adnak hozzá),mint amilyeneket árulnak, hanem ilyen régi hagyományos fajtájú, egyenes falú...


Most akkor maga a streilizáló egy régebbi típus lenne?


2012. jan. 9. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Érdemben segíteni nem tudok, nekem a closer to nature sterilizálóm van. Viszont az,hogy milyen falú a cumisüveg,ennél nem számít,mert fejjel lefelé rakod, csak a szája passzol bele a lukba,ami a sterilizálóban van. Sztem az is ilyen lehet,nem hiszem,hogy márkán belül eltérés van. Főleg,hogy a Tommmee Tippee is olyan,mint a legtöbb márka,pl. Avent,hogy mindenük kompatibilis mindennel. És ha jól tudom olyan sima falú cumisüveget nem lehet kapni,legalábbis itthon, (én még nem láttam,pedig mindenünk Tomme Tippee) akkor meg miért árulnának olyat,amit nem lehet használni az itthon kapható TT. cumisüveghekhez...

Remélem valamennyire érthető vtam:)

2012. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!