Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted a kisfiús és kislány...

Szerinted a kisfiús és kislányos anyukák miben másabbak, főként egy gyermekes anyukák véleményére lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Körülöttem van kisfiús és kislányos anyuka is több,nekünk kislányunk van. Nem látok különbséget! Vagyis különbség nem fakad abból, hogy kisfiuk vagy kislányuk van!
2012. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abban különböznek, hogy más nemű gyerekük van és más színű ruhákat vesznek általában. :)

Komolyra fordítva, szerintem a gyerekkérdés nem nemfüggő, hanem anyuka-függő.

Nevelésben, gondolkozásban, szinte mindenben tök egy hullámhosszon vagyok sógornőmmel, akinek fia van, nekem meg lányom.

Másik sógornőmnek lánya van, vele nem igazán értek egyet.

Míg barátnőm szintén lányos anyuka, és nagyon hasonlón vélekedünk a gyereknevelésről.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy nem az számít lányod vagy fiad van, hanem hogy te magad milyen ember vagy, és kikkel állsz szóba. :)


Egyetértek az elsővel, a különbség nem a gyerek nemétől függ.

2012. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyan két gyerekem van de mindketten fiúk. Nem nagyon tudom hog máshogy nevelnek e egy lányt, mert nekem csak fiús ismerőseim vannak, de ami feltűnik az oviban pl, hogy míg a fiúkat hozzák reggel vastag naci, nagykabát sapka sál bakancs , vagy épp overál, a lányokat elhozzák rövid kabátkában fülvédőben, meg kisszoknyában harisnyával és czizmában. Ha lenne lányom nem a divat lenne az első, inkább a praktikum. tény hogy bemegyek egy boltba és míg a fiamnak mondjuk tudok választani 2 fajta cipőből, addig kislánynak van ugyanaz a típusú cipő legalább 5-6 féle.
2012. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én melegen öltöztetem a lányom, és alig találok neki cipőt. :)

Szerintem minden ott dől el milyen szemszögből veszed a nevelést, nem pedig azon, hogy fiú vagy lány a gyerkőc.

2012. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!