Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos babák anyukái! Ha...

Kislányos babák anyukái! Ha sok a kaki és a nuni is olyan lett, hogyan tisztítjátok ki?

Figyelt kérdés
Nem a nunira gondolok teljesen,hanem amikor szemmel láthatóan a hüvelybe is ment kaki! Amikor nagyon összekakilta magát a babó persze letusoltattam,de most kis mennyiségű kakinál is mindig belemegy a hüvelybe...ti is mindig letusoltatjátok,vagy nem piszkáljátok,kijön este fürdésnél??? Köszi, 4 hós anyukája...
2011. okt. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vizes vattával szoktam kitörölni.
2011. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg hagyta magát a pelenkázón átpelenkázni, addig mindig rendesen kitöröltem popsitörlővel.

Mióta nem lehet lefektetni, azóta minden kaki után megmosom a fenekét.

2011. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, csapnál mosd le.
2011. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Én popsitörlővel szoktam kitörölni.Szerencsére az én lányomnál ritka ez a jelenség, főleg mióta hozzátáplálunk, de azért előfordul.

Minden este megnézem fürdésnél a nuniját, ha látnék valami eltérést akkor intézkednék rögtön, de szerencsére eddig ilyen nem fordult elő, még csak piros sem volt soha neki még a popsija sem!

10 hónapos a lánykám

2011. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kipirosodás sosincs nálunk szerencsére. Csak ez a "kakis" dolog azért zavar,mert mindig azt mondják,h nem szabad belenyúlni semmivel, de azt sem szeretném,ha a bacik egész nap benne lennének...A szeméremajkak között szépen ki tudom én is takarítani,de a hüvelybe sosem mertem még nyúlni, inkább este egy kicsit több vízben ázkolódik a kis feneke. :)
2011. okt. 28. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
hát egyszerűen.nekem is van kislányom,és még a korházba voltunk vele azt mondták hüvelyébe sosem nyuljunk az kitisztul magától a szemérem ajkak között meg popsitörlővel de ha nagyon kakis akkor megszoktam kiskádba pancsiztatni ennyi.
2011. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!