Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos a babám van tejem is...

4 napos a babám van tejem is de olyan kicsiket szopik mindig elaszik hogyan tudnám ébren tartani? Egykicsit beis sárgult ezért aluszékony mit csináljak hogy intenziven szopjon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyakacskájánál, a füle mögött lehet egy kicsit "nyomkodni" és a lábfejecskéjét lehet dörzsölgetni. Ahogy megerősödik és nem üti ki fél mili tejcsi ez fog változni. Az én babám is szopizott kettöt, aludt tíz percet, aztán megint. Így minimum egy óra volt mire vége lett az etetésnek és jöhetett a büfiztetés.
2009. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk az elején 1,5-2 óra is volt a szopizás,hagytam,hogy lógjon a cicimen. ha mélyen elaludt volna evés közben,én fülét piszkáltam,a nóziját,lábát,kezét,ezek segítettek neki ébren maradni és szopizni.
2009. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a pici kezét is piszkálhatod. Az én kislányom is picit sárga volt, hát az első 3 hét nem volt egyszerű, kitartás. 2-3 hét alatt elmúlik a sárgaság, utána megszűnik ez a gond, de már 1 hét múlva is jobb lesz. Nekünk csipkebogyóteát írt fel az orvos, 100mg C-vitamint és szőlőcukrot kellett beletenni, ezt itta 3 hétig. Elmúlt az ázsiai kinézet, azóta szépen szopizik.
2009. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!